Дата народження
10 квітня 1982
Країна
Україна
Соцмережі

Співачка, актриса, телеведуча, продюсер, поетеса, дизайнер

Дата народження: 10.04.1982 р.

Рідне місто: село Збручівка (Хмельницька область)

Деякий час артистка працювала під псевдонімом Надія Грановська. Після заміжжя вона перейшла на прізвище чоловіка, ставши Надією Уржумцевою.

Коли Наді було 4 роки, її сім'я переїхала з рідного села Збручівка в районний центр Волочиськ.

В 11 років вона почала займатися народно-естрадними танцями.

Після школи Надя Мейхер надійшла в Хмельницьке педучилище. Там вона навчалася на факультеті музичного виховання і хореографії.

Отримавши професійну освіту, Надя перебралася до Києва. Пізніше вона працювала в театрі і підробляла в дитячому саду. У 2000 році до Хмельницького з концертом приїхав Валерій Меладзе. Організатор повідомив Наді, що брат співака набирає нову групу. Так відбулося коротке знайомство Наді з Валерієм. Незабаром дівчина зробила фотосесію і відправила знімки Костянтину Меладзе. Потім Надю запросили до Києва, і вона стала учасницею групи «ВІА Гра». Тоді колектив складався з двох співачок. Напарницею Наді стала Альона Вінницька. За порадою продюсера Надя назвалася псевдонімом Грановська. Незабаром дует придбав широку славу в Україні і Росії. Пізніше Надія двічі покидала групу через вагітність, але незабаром в неї поверталася. У 2011 році вона залишила колектив, щоб почати сольну кар'єру.

У 2006-му році вона почала кар'єру телеведучої, відмовившись від псевдоніма. Надя Мейхер вела телешоу «Неймовірні історії кохання» (канал СТБ).

Через рік Надя стала однією з ведучих новорічного шоу «Смішні пісні про головне» (канал «1+1»).

Тим часом Надя Мейхер вела шоу «Неймовірна правда про зірок» (канал СТБ).

У травні 2014-го року вона почала сольну музичну творчість. Її дебютним синглом стала платівка «Дело не в теле». Незабаром співачка дала сольний концерт.

З 2016-му році співачка стала вести різні майстер-класи. Вона також представила власний бренд модного одягу «Meiher by Meiher» і відкрила бутік в Києві.

У 2018-му році Надя Мейхер стала продюсером сирійської співачки Рашель Дауд.

Зірка поп-сцени знімається в серіалах і різних телешоу. Надя також є автором музичного спектаклю і збірки віршів.

Особисте життя

У 2002-му році Надя вперше стала матір'ю. Її первістком став син Ігор. Батьком хлопчика є підприємець Олександр Ліщенко.

У 2012-му року у Наді народилася дочка Анна. Її батьком є ​​підприємець Михайло Уржумцев.

У 2014-му році він став офіційним чоловіком Наді.

Роком пізніше в сім'ї народилася дочка Марія.

Скандали

У 2015-му році предметом скандалу стало відверте фото Надії Мейхер. Моралісти вважають, що таким чином співачка порушила права своїх дітей. На знімку співачка, одягнена в мереживну білизну, притискає до себе сина-підлітка.

Статок

Інформації про доходи немає.

Дата народження
10 квітня 1982
Країна
Україна
Соцмережі