Країна
Україна
Соцмережі

Надія Васильєва

Надія Васильєва: ексглава українського представництва Microsoft

Надія Васильєва більше 20 років займала керівні посади в українських і міжнародних компаніях, працюючи в сфері продажів, реклами та стратегічного планування. Після Революції Гідності очолила український офіс ІТ-компанії Microsoft, однак у 2017-му залишила цю посаду за власним бажанням. Часто дорікала владі у відсутності ефективного діалогу і незацікавленості в розвитку ІТ-сегмента в країні.

Біографія

Народилася Надія Васильєва в 1976 році. Є співзасновником Suntri Centre і Ex GM Black Sea HUB Microsoft, входить до Наглядової ради компанії ROMAD, а також виступає в якості експерта з цифрових технологій і розвитку ІТ-бізнесу. Відома як гендиректор міжнародної компанії з виробництва програмного забезпечення Microsoft Україна.

Сім'я

Жінка розлучена, має сина.

Освіта

Вищу освіту Надія отримала в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка та Київському інституті міжнародних відносин, де вивчала юриспруденцію.

Після цього додатково закінчила курси в Британському інституті маркетингу, Міжнародному інституті бізнесу та Швейцарській бізнес-школі. Крім того, вивчала управління в Executive Education of Kellogg Business School і IMD.

Кар'єра

Васильєва більше 20 років пропрацювала в сфері продажів, маркетингу і довгострокового планування, займаючи керівні посади у відомих українських і закордонних компаніях

Після подій у 2014 році вона прийняла управління українським представництвом міжнародної корпорації "Майкрософт", змінивши на цій посаді Дмитра Шимківа, який став заступником глави Адміністрації Президента.

Перед тим, як обійняти посаду гендиректора всесвітньо відомої компанії з розробки програмного забезпечення, Надія Васильєва працювала в "Майкрософт Україна" директором по роботі з органами влади та державними освітніми установами.

До цього жінка очолювала український офіс компанії Amway, а на початку своєї кар'єри (з 1997 до 2010 року) працювала на керівних посадах в компанії Київстар.

У 2017 році Надія Васильєва пішла з поста глави Microsoft в Україні, Молдові та Грузії, пояснивши своє звільнення планами продовжити навчання в американській бізнес-школі Kellogg. На її місце прийшов Георгій Рандель - регіональний керівник Microsoft у Центральній та Східній Європі, який до часу призначення нового гендиректора став виконуючим обов'язки на цій посаді.

Новини

Про успіх

У 2016 році на одному з мотиваційних вечорів Надія Васильєва як випускниця Міжнародного інституту бізнесу поділилася своєю історією успіху. На зустрічі вона розповіла, що для цього потрібно проявляти наполегливість, вміти себе організовувати, а також мати хорошу мотивацію (бажання), заявивши, що "без характеру в бізнесі робити нічого"

Крім цього, гендиректор компанії "Майкрософт Україна" поділилася своїми переконаннями в необхідності хорошої системної освіти і постійного саморозвитку для досягнення успіху в своїй справі і побудові кар'єри. На її думку, в МВА слід йти тим, хто вже має значний досвід управління і хоче зрозуміти бізнес в цілому.

МВА дає не тільки освіту, а й розширює коло знайомств, виводить на інший рівень спілкування, допомагає чітко визначити свої цілі, а також розвиває впевненість і вміння себе продати.

Також бізнес-леді додала, що дуже важливо працювати над власним іміджем, постійно розвиваючись і поглиблюючи знання у своїй сфері.

Не менш важливо в досягненні успіху постійно бути в курсі головних трендів, особливо якщо говорити про ІТ. Під час зустрічі Васильєва розповіла слухачам, що в нинішній час стрімко розвиваються хмарні технології, мобільні пристрої, "розумні" технології та гаджети, великі дані, просунута аналітика і т.д.

Відкриття діджитал-інституту

Восени 2018 року в Україні почав працювати Інститут цифрових трансформацій (Digital transformation institute, DTI), заснований ексглавою компанії "Майкрософт Україна" Надією Васильєвою

Заклад було представлено громадськості в інноваційному просторі HUB 4.0. До організації увійшли бізнесмени, digital-фахівці та інші активісти, які об'єдналися для впровадження інноваційних технологій в сферу освіти, бізнесу і політики, щоб вивести Україну на рівень технологічно розвинених країн.

Статки і джерела доходів

Надія Васильєва віддала більше 20 років роботи в сфері управління та інформаційних технологій. Вона займала керівні посади в компанії Київстар та Amway, а згодом очолила український офіс міжнародної корпорації Microsoft. У нинішній час здобуває освіту за кордоном і розвиває суспільні проєкти.

Країна
Україна
Соцмережі