Країна
Україна
Соцмережі

Ната Сміріна

Ната Сміріна - вокалістка та автор текстів групи Pur: Pur. Фармацевт за освітою. Разом з гітаристом і автором музики Євгеном Жебком заснувала групу в 2007 році.

Дата народження:
22.08, рік не вказано
Рідне місто:
Харків

Повне ім'я вокалістки групи «PUR:PUR» — Наталя. Про свою сім'ю й особисте життя Ната не поширюється. Пресі відомі лише деякі мізерні факти з біографії артистки.

Як пише сама Ната Сміріна на своїй сторінці в Facebook, вона навчалася в харківській школі №45. Після школи вона вивчилася на клінічного провізора.

З юних років Ната захоплювалася рок-музикою. Спів і пісенна творчість були її великими захопленнями. Узимку 2008-го року Сміріна і Євген Жебко опублікували на YouTube спільне творіння — пісню «Cosmic Girl» своєї групи «PUR:PUR». Через короткий час хлопців запросили виступити на фестивалі «ВДОХ».

Наталя стала не тільки засновницею, але також вокалісткою й автором пісень колективу. Незабаром дует «PUR:PUR» поповнився гітаристом.

У 2010-му році «PUR:PUR» випустили свій дебютний альбом. Платівка отримала назву «Pure».

Переважна кількість пісень групи написана англійською, хоча в репертуарі також присутні треки українською і російською мовами. За словами Нати, основою її творчості служать любов, чесність і довіра.

Співачка зізнається, що свій час вона витрачає не тільки на музику. Вільних годин їй не шкода для читання, сміху, спілкування і сексу.

У 2016-му році група «PUR:PUR» стала фіналістом нацвідбору на «Євробачення», але представити Україну на пісенному конкурсі «мурчикам» так і не вдалося. У тому ж році Ната Сміріна взяла участь у талант-шоу «Голос країни».

Особисте життя

Ната Сміріна перебуває у романтичних стосунках. Хто її обранець — пресі не повідомляється.

Скандали

Після початку Російсько-української війни група «PUR:PUR» не припинила виступати в країні-агресорі. Як зазначає Ната Сміріна, на своїх російських шоу вона розповідає фанам про Україну.

У 2016-му році Ната Сміріна вразила публіку відвертим відео.

Взимку група «PUR:PUR» представила шанувальникам свій новий провокаційний кліп. Відео зняте на пісню «We do change». Головну роль в ньому зіграли Дмитро Місюра і Ната Сміріна.

У музичній стрічці присутні еротичні сцени. У них активну участь взяла сама вокалістка.

Після цього Ната розповіла, що пісня «We do change» написана про те, що потрібно вірити в людей, м'яко погойдуватися на хвилях любові, а не тонути в її океані. У своїй музичній роботі «PUR:PUR» хотіли показати, що любов здатна міняти людей в кращу сторону.

Статок

Інформація про доходи Нати Сміріної не представлена у відкритих джерелах.

Фото й відео

G:\Работа\2018\my.ua\2019\06 июнь\18-21.06\21.06\Ната Смирина.jpg


Країна
Україна
Соцмережі