Дата народження
14 грудня 1975
Країна
Україна
Соцмережі

Наталя Дзеньків

Українська співачка, автор пісень, вокалістка і єдиний постійний учасник групи Lama. «Lama» - це також артистичний псевдонім співачки. У 2005 році заснувала групу Lama. Дебютний альбом групи мав великий успіх - за тиждень після виходу було продано близько 20 тисяч дисків. Лама цікавиться індуїзмом. Живе в Києві.

Дата народження:
14.12.1975 р.

Рідне місто: Івано-Франківськ

Наталя Дзеньків народилася в сім'ї артистів. Її батьки багато гастролювали, тому вихованням дівчинки займалася переважно бабуся. Іноді батьки брали Наташу з собою в турне.
З дитинства майбутня співачка займалася балетом. Її музичні здібності помітив акомпаніатор гуртка. Саме він дав перші уроки музики для Наташі. Через рік дівчинка вступила в музичну школу, де продовжила освоювати гру на фортепіано. Незабаром Наталя Дзеньків стала учасницею камерного оркестру, в якому часто виконувала сольні партії.
У ранньому віці дівчинка почала складати вірші.
Все ж вона мріяла стати професійною фігуристкою. Але відповідну секцію відшукати в рідному місті не вдалося. Наташа вчилася самостійно. У 5 років вона вже розсікала на дворовій ковзанці. Через кілька років сім'я переїхала до Києва. У столиці Наталя Дзеньків почала вчитися фігурному катанню. Але для спорту вона виявилася вже занадто дорослою. Тому катання на ковзанах стало улюбленим захопленням Наташі.
Змінити свою мрію вона змогла в 90-их рр. Наташа гостювала у родичів у Німеччині. Тоді вона потрапила на концерт групи «Bon Jovi». У той момент Наталя Дзеньків зрозуміла, що бажає стати співачкою. Після цього батьки подарували їй синтезатор. Тоді дівчина почала писати пісні.
Щоб реалізувати свої творчі амбіції, Наталя Дзеньків увійшла до складу гуцульського ансамблю, в якому брали участь її батьки. Її вибір був обумовлений відсутністю варіантів. У цьому ж колективі дівчина познайомилася з Віталієм Телезіним, який у подальшому став співзасновником Наталиного гурту «Магія». Незабаром цей проект віджив своє. У 2005-му році Наташа вирішила створити новий колектив. Він отримав назву «Lama». Назва колективу стала другим ім'ям співачки.
Родзинкою нового образу послужило третє око.
Зліт популярності гурту «Lama» почався після виходу пісні «Мені так треба». Цей трек швидко став хітом. Пізніше у світ вийшла однойменна платівка, яка стала дебютним альбомом. Тоді ж Наталя Дзеньків записала пісню «Знаєш, як болить», яка послужила саундтреком до еротичного фільму «Сафо». Композиція також стала хітом.
На творчість і особисте життя Наталі значною мірою впливає її захоплення індуїзмом і крішнаїтством. Співачка вважає, що занурення в цю культуру допомогло їй стати 100-відсотковою жінкою. Наталя Дзеньків також є вегетаріанкою.

Особисте життя

Наталя Дзеньків була одружена зі своїм продюсером Віталієм Телезіним. У 2012-му році пара розпалася з ініціативи співачки. Причиною послужило те, що чоловік і жінка були поглинуті роботою. За тривалий період спільного життя вони не зуміли звити сімейне гніздо. До моменту розлучення у Наталії з'явився новий коханий. Варто зазначити, що розрив шлюбу не став кінцем співпраці. Колишнє подружжя зберегло дружні стосунки. Віталій Телезін залишився продюсером Лами.
У 2017-му році Наталя Дзеньків опублікувала фотографії зі своїм обранцем. Пара зустрічається вже кілька років. Про бойфренда співачки відомо небагато. Він є фінансистом і молодший за свою обраницю на 15 років. Сама ж Наталія зазначає, що вік не є перешкодою для їхніх стосунків. Навпаки, молодість коханого стимулює її виглядати краще. Співачка також повідомила, що юність бойфренда позитивно позначається на їх сексуальних стосунках.

Скандали

У 2017-му році Ламу затримали в аеропорту Туреччини. Причиною виявилася її зовнішність. Прикордонники засумнівалися в достовірності документів співачки. На їхню думку, вік, зазначений у паспорті, не відповідає дійсності, оскільки жінка виглядає набагато молодше 41-го року. Розв'язати проблему допомогли фани співачки, які накинулись на неї з проханням взяти автограф.
Те, що відбулося, привернуло велику увагу зарубіжної преси. Журналісти зацікавилися секретом молодості артистки.
Lama зазначила, що ніколи не користувалася послугами пластичного хірурга. Зберегти красу їй допомогло здорове харчування, гени і коханець, який робить її абсолютно щасливою.
У 2018-му році Наталя Дзеньків отримала погрози з Росії.
Маловідома московська співачка Марина Сафонова повідомила на своїй сторінці, що вже багато років брудні ділки українського шоу-бізнесу незаконно використовували її ім'я, ідеї і концепції заради наживи. Артистка розповіла, що запатентувала свій бренд «Lama» в Росії й Україні. Як вона зазначила,  раніше не вистачало грошей на вирішення проблеми, але тепер вона приверне свого клона до відповідальності на міжнародному рівні. Марина підсумувала, що плагіат - зворотна сторона успіху, але її клонові доведеться понести жорстку відповідальність.
Така заява не могло залишитися поза увагою української Лами Наталії Дзеньків.
На своїй сторінці співачка написала, що нітрохи не здивована. Вона зазначила, що люди, які не вміють нічого робити, крім захоплення чужих територій, діють за прикладом свого вождя.

Шанувальники Наталії теж не утрималися від коментарів. Один із користувачів запропонував московській співачці дорікнути Наталі в тому, що вона вкрала її молодість і красу.

Статок

Доходи співачки не підраховані пресою.

Дата народження
14 грудня 1975
Країна
Україна
Соцмережі