Дата народження
04 січня 1985
Країна
Україна
Соцмережі
948

Наталя Гордієнко

Українська співачка, учасниця першого сезону шоу «Голос країни», що виконує пісні українською, російською та англійською мовами.

Дата народження:
04.01.1985 р.
Рідне місто:
Кагарлик (Київська область)

Наталя Гордієнко з дитинства має пристрасть до музики. Спершу вона навчалася в музичній школі, пізніше — в Київському училищі Культури і мистецтв. Здобувши середню освіту, дівчина вступила до Національної академії культури і мистецтв. Там вона вивчала режисуру.

У 2004-му році Наташа стала вокалісткою гурту «SuperDivka». Через 7 років Гордієнко засвітилася в талант-шоу «Голос країни». Її виступи вразили суддів і полюбилися публіці. Після проекту Наталя Гордієнко розпочала співпрацю з російською рокершею Діаною Арбеніною.

У 2012-му році Наталя підписала контракт з лейблом «Universal Music». Незабаром дівчина стала виступати на великих майданчиках, виконуючи кавери. Дещо пізніше вона випустила свій дебютний трек «Київ-Гоа». Ця пісня здобула високу популярність. Через деякий час на неї був знятий кліп.

У 2013-му році Наталя Гордієнко виступила як вокальний тренер на шоу «Битва хорів».

Через рік з ініціативи «Universal Music» Наталя взяла творчий псевдонім «Tasha G». Це було пов'язано з виходом першого англомовного треку співачки «Something Wrong». Через 3 роки лейбл припинив співпрацю з Гордієнко. Незабаром співачка взялася за сольну кар'єру. З того моменту її репертуар збагатився україномовними піснями.

Особисте життя

Наталя Гордієнко перебуває у шлюбі. Її обранець — Павло Сергійович Черепин, медійник і віцечемпіон світу з ралі-2015 заліку WRC 2. Чоловік Наталії допомагає їй у просуванні творчості. У пари є двоє дітей: дочка Єлизавета (2015 р. н.) та син Валентин (2017 р. н.).

Скандали

У 2013-му році користувачі соцмереж повстали проти Наталії Гордієнко. На думку багатьох користувачів YouTube, на цьому ресурсі виходить занадто рясна кількість новин про Наталю. Через ці тиради вже не хочеться слухати пісні співачки. Підписники каналу, який заполонила Наталя, пообіцяли заблокувати його, якщо кількість контенту Гордієнко не зменшиться.

Але не тільки цим рясніють скандальні хроніки співачки. Вона фотографується то повністю голою, то повністю лисою. Публіка поки не зійшлася на думці, що виглядає цікавіше: коли Наташа оголює свої груди та сідниці або, коли вона оголює свою голову...

Статок

Наталя Гордієнко часто знімає сюжети для свого блогу. У ньому співачка показує, як живе і в якому житлі мешкає. Але про те, скільки заробляє Наталя, пресі не повідомляється.

Фото й відео

G:\Работа\2018\my.ua\2019\06 июнь\18-21.06\21.06\Наталья Гордиенко.jpg


Дата народження
04 січня 1985
Країна
Україна
Соцмережі