Дата народження
29 серпня 1977
Країна
Україна
Соцмережі

Бізнесвумен, громадський діяч, волонтер, світська левиця. Займається благодійною діяльністю і є власницею агентства нерухомості в Дніпропетровську.

Дата народження:
29.08.1977 р.
Рідне місто:
Дніпро

Наталія Юсупова народилася в дуже багатій інтелігентній родині. Закінчивши школу, вона вступила в хіміко-технологічний інститут. Правда, там вона провчилася недовго. На третьому курсі вона кинула навчання, оскільки вийшла заміж і поїхала за кордон. Незабаром пара розлучилася, і Наталя повернулася на Батьківщину, а заодно до навчання. Вона вступила до Дніпропетровського національного університету на факультет психології.

Свою кар'єру Наталія Юсупова почала в компанії матері. Фірма займалася нерухомістю. Далі Юсупова стала перепродувати одяг з Мілана в бутики Дніпра. Пізніше вона стала власницею агентства елітної нерухомості.

Паралельно Наталія приділяла час благодійності. Вона долучилася до фонду «Назустріч мрії», співзасновницею якого є дочка Юлії Тимошенко — Євгенія.
У 2012-му році Наталія Юсупова стала учасницею реаліті-шоу «Багаті теж плачуть». Цей проект приніс їй популярність.

У період Євромайдану Наталія Юсупова зайнялася волонтерством. Вона брала активну участь у Революції Гідності.

З початком війни на Донбасі Юсупова влилася у волонтерський рух. Цій діяльності вона присвячує багато часу і більше не з'являється на світських раутах.

Особисте життя

Наталія Юсупова вийшла заміж у 19 років. Заради любові вона кинула інститут і махнула до Німеччини. Але почуття виявилися невічними. Дуже скоро пара розлучилася, і Наталія повернулася в рідне Дніпро.

Довго залишатися самотньою їй не довелося. Незабаром стріла Купідона знову наздогнала серце Наталії, і дівчина поспішила під вінець. На той момент Юсуповій стукнув 21 рік. Її другим обранцем став нардеп Дмитро Ветвицький. У шлюбі з ним народився син Олександр. Його хресною матір'ю стала Юлія Тимошенко. Але і цей шлюб розпався.

Після розлучення Наталія Юсупова і її син Олександр не спілкувалися з Юлією Тимошенко.

Як розповіла Наталія, її син працював в Адміністрації Президента, а потім відправився на навчання до Великої Британії. Олександр мріє стати політиком.
У 2013-му році Наталя відмовилася від прізвища колишнього чоловіка і взяла прізвище своєї бабусі — Юсупова. На нього ж перейшов син Олександр після досягнення повноліття.

У 2015-му році Наталя зізналася, що її серце вже не вільне. Її черговим єдиним став якийсь офіцер, який молодший за Наталію на 15 років. За словами Юсупової, вони познайомилися у військовому госпіталі. Вона доглядала чоловіка після операції. На той момент у військового була наречена, але він віддав перевагу Наталії. Так війна стала свахою...

Скандали

У червні 2014-го року Наталія Юсупова влаштувала скандал в одному з магазинів Лондона. Туди вона вирушила в компанії своєї подруги, дизайнера Ольги Громової. До дам підійшла продавчиня і в бесіді назвала їх росіянками. Це обурило українських світських левиць. Гарчати вони не стали, але Ольга пояснила своє обурення. Зокрема, Громова повідомила, що назвати українця росіянином — все одно що назвати афроамериканця нігером. Продавчиня багаторазово вибачилася перед покупцями.

Статок

Капітал Наталії поки не підрахований пресою.

Фото й відео

Дата народження
29 серпня 1977
Країна
Україна
Соцмережі