Дата народження
30 травня 1973
Країна
Туркменістан
Соцмережі
537

Наталя Мосейчук

Телеведуча

Дата народження: 30.05.1973 р.

Рідне місто: Теджен, Туркменія

За зобов'язанням військової служби батька деякий час сім'я жила в Туркменії. Там народилася Наталія. Незабаром вона з батьками переїхала до Бердичева, де закінчила школу. Після здобуття середньої освіти Наталія Мосейчук вступила на факультет іноземних мов в Житомирському державному університеті ім. І. Франка.

У 1993-му році, ще будучи студенткою, Наталія Мосейчук розпочала свою кар'єру. Вона влаштувалася на посаду журналіста і телеведучої на житомирському обласному телебаченні.

У 1997-му році Наталія Мосейчук отримала роботу на популярному телеканалі «Інтер». Вона стала ведучою інформаційно-розважального шоу «Ранкове ревю».

Рік по тому Наталія стала ведучою новин на каналі «ЮТАР».

У 1999-му році журналістка отримала посаду диктора новин телекомпанії «Експрес-інформ».

У 2005-му році Наталія Мосейчук потрапила на «5-ий канал». Вона стала ведучою служби інформації. Незабаром вона виступила в ролі автора та ведучої програми «VIP-жінка».

У серпні 2006-го року Наталія Мосейчук обійняла посаду ведучої програми «ТСН» (Канал «1 + 1»). Пізніше вона стала ведучою своєї авторської програми «Приховане життя». У ній розкривалися публічні та приватні сторони життя українських знаменитостей.

У 2010-му році Наталія Мосейчук вела телеміст з української сторони в рамках шоу «Національний інтерес» телеканалу «Росія-1». Її потойбічним партнером став Дмитро Кисельов.

З 2016-му році Наталія Мосейчук почала вести ток-шоу «Право на владу» («1+1»). Її співведучим став Сергій Іванов.

За версією журналу «Фокус», Наталія Мосейчук є однією з найбільш успішних телеведучих України. Журналістка також нагороджена відзнакою Верховної Ради України.

Телеведуча проявляє соціальну активність і бере участь в благодійних проектах.

У 2015-му році вона провела екскурсію  каналом «1+1» для вихованців інтернату. Діти також змогли спробувати себе в ролі тележурналістів.

Ведуча відома своєю чутливістю. У 2018-му році вона не змогла стримати своїх сліз в прямому ефірі випуску новин. Після сюжету про онкохворого хлопчика, друг якого організував благодійну акцію зі збору коштів на лікування, Наталія не змогла стримати емоцій.

Особисте життя

Наталія Мосейчук перебуває у шлюбі. Її чоловіка звати Ілля. У пари двоє синів - Антон і Матвій.

Статок

Інформація відсутня в відкритих джерелах.

Дата народження
30 травня 1973
Країна
Туркменістан
Соцмережі