Дата народження
22 квітня 1956
Країна
Україна
Соцмережі
1194

Наталя Сумська

Народна артистка України, актриса, телеведуча

Дата народження: 22.04.1956 р.

Рідне місто: село Катюжанка (Київська область)

Батьки Наталі - театральні актори. Її молодша сестра - Ольга Сумська.

Наталя народилася в селі Катюжанка, але через деякий час її сім'я переїхала до Львова. Там вона провела своє дитинство.

З ранніх років батьки прищеплювали їй любов до акторської майстерності. Дівчинка вперше вийшла на сцену в 6 років. Пізніше маленька Наташа записала репліки для радіоспектакля.

Закінчивши школу, Наталя переїхала до Києва. Вона мала намір вступити до театрального інституту, але не була впевнена, що зможе пройти конкурс. Її запасним варіантом служив філологічний факультет. Все ж Наталі вдалося вступити до театрального інституту ім. Карпенка-Карого. Члени приймальної комісії запідозрили, що Наталя Сумська - дочка знаменитих акторів. Але дівчина пояснила, що є всього лише однофамілицею.

У 1973-му році Наталя Сумська дебютувала в кіно. Перша роль їй дісталася в картині «Чинара». Надалі актриса знялася в ряді фільмів і телеспектаклів.

У 1977-му році Наталя Сумська увійшла до складу трупи Національного академічного драматичного театру ім. І. Франка.

У 1999-му році артистка отримала престижну премію «Київська пектораль». Вона стала переможницею в категорії «Краща жіноча роль». У тому ж році артистка отримала премію від незалежних критиків України.

У 2003-му році Наталя Сумська стала ведучою телепрограми «Ключовий момент» (канал «Інтер»). Цей проект отримав досить високий рейтинг.

Діяльність на телебаченні не стала на заваді для акторського ремесла Наталії. Ведучи телешоу, вона співпрацювала в театральній компанії «Бенюк і Хостікоєв».

У 2008-му році Наталя Сумська отримала вищу творчу нагороду. Вона стала володаркою Національної премії України ім. Т. Г. Шевченка. У 2012-му році актриса озвучила відьму в українському дубляжі фільму «Хоробре серце».

За свою кар'єру Наталія Сумська зіграла безліч різнопланових ролей.

Особисте життя

Першим чоловіком Наталі став кінооператор Ігор Мамай. У 1982-му році у пари народилася дочка. Дівчинку назвали Дариною. Вона пішла стопами матері, ставши актрисою і співачкою.

Через деякий час подружжя розійшлося. Після розлучення Ігор заявив, що буде любити Наталю до кінця своїх днів.

Пізніше актриса вийшла заміж за свого колегу - Анатолія Хостікоєва. У цьому шлюбі народився син В'ячеслав. Хлопець також успадкував батьківську професію.

Статок

Інформація про доходи артистки не представлена ​​у відкритих джерелах.

Дата народження
22 квітня 1956
Країна
Україна
Соцмережі