Дата народження
10 червня 1981
Країна
Україна
Соцмережі

Наталя Валевська

Співачка

Дата народження: 10.06.1981 р.

Рідне місто: Хмельницький

Любов до музики прийшла до Наталі ще в ранньому дитинстві. Свою першу пісню вона написала в 15 років. У 17 років Наталя Валевська стала переможницею на конкурсі «Пісні над Бугом». Це стало першим визнанням для дівчини. Пізніше Наташа отримала роботу співачки в ресторані.

Після школи дівчина вступила на факультет музичного мистецтва в Київському університеті культури та мистецтв.

У студентські роки вона взяла участь в ряді музичних конкурсів, де здобула безліч перемог.

У 2005-му році Наталя Валевська взяла участь в талант-шоу «Шанс». У цьому проекті вона стала переможницею. Тоді ж вона отримала звання «Відкриття року» на церемонії UBN AWARD в Великобританії. У той час співачка встигла записати дует з оперним метром Володимиром Гришком.

Рік по тому Наталя Валевська випустила дебютний альбом. Платівка отримала назву «Отпусти».

2007-ий рік видався дуже насиченим для артистки. Вона стала першою представницею України на Віденському балу. Пізніше співачка знялася в російській кінокартині «Одинокий ангел».

У 2008-му році вона підтримала своїм виступом олімпійську збірну України в Пекіні.

У 2011-му році Наталя Валевська записала дует з Авраамом Руссо. Разом вони виконали пісню «Цвет любви», яка швидко стала хітом.

У 2014-му році співачка очолила чарт найпопулярніших зірок українського шоу-бізнесу. Рейтинг становив «ProForex.org».

У вересні 2015 го року Наталя Валевська відкрила свою вокальну школу. Заклад отримав назву «MuZa Production». Через рік співачка спробувала себе у ролі ведучої програми «ElloWeek» (канал «ElloTV»).

Наталя Валевська активно бере участь в благодійних та соціальних проектах. Вона часто дає концерти для ув'язнених дитячих колоній. Співачка також проводить тренінги, майстер-класи та вебінари. Наталя Валевська бере участь у багатьох телевізійних проектах.

Особисте життя

Наталя перебуває у шлюбі зі своїм продюсером Володимиром Пригладьом. Від першого шлюбу у чоловіка є дві дочки. У дівчаток склалися прекрасні родинні стосунки з їх мачухою. Наталя Валевська також мріє про власну дитину.

Скандали

У 2015-му році активісти зірвали кілька концертів Наталії Валевської. Як стверджує її продюсер, причиною послужила патріотична символіка. Перед початком одного концерту співачка запитала дозволу публіки, щоб зняти прапор УПА зі стіни концертного залу. Після в інтернеті з'явилася інформація, ніби Наталя зірвала прапор і почала топтати його. Цей спотворений факт обурив патріотично налаштовану громадськість. Тому перед концертом в Моршині місцева самооборона почала поширювати листівки із закликом не пускати Валевську в їх місто.

Перед початком концерту, на автограф-сесії, радикали здійснили напад на натовп. Після продюсер співачки констатував, що в Моршин вони більше не поїдуть. За фактом нападу Наталія подала заяву в міліцію.

До цього інша група активістів також зірвала концерт співачки, оскільки вона виступала на Антимайдані під час Революції Гідності.

Статок

Про прибутки співачки пресі не відомо. За даними за 2011 рік, виступ Валевської на корпоративі обходився в 6 тис. USD.

Дата народження
10 червня 1981
Країна
Україна
Соцмережі