Дата народження
19 вересня 1977
Країна
Україна
Соцмережі

Наталія Агафонова

Ковальчук-Агафонова Наталія Володимирівна

Депутат ВР (VII-VIII скликання), педагог

Дата народження
: 19.09.1977 р.
Рідне місто
: Київ

У пресі не повідомляються подробиці про батьків, дитинство і юність Наталії. Відомі лише мізерні відомості з життя депутата.
Після школи Наталія Агафонова вступила до університету ім. Т. Г. Шевченка. Там вона вивчала юриспруденцію. Пізніше Наталія отримала науковий ступінь.
У 1999-му році Наталя Агафонова розпочала свій професійний шлях. Тоді вона влаштувалася викладачем на юридичному факультеті університету ім. Т. Г. Шевченка. На цій посаді Наталія працювала 7 років.
У 2003-му році вона влаштувалася в українську філію «Nestle». Наталя працювала фахівцем податкової сфери. У цій компанії Агафонова працювала до 2013-го року.
У 2012-му році Агафонова вступила в партію «УДАР» і успішно взяла участь в парламентських виборах. Через 2 роки Наталя балотувалася на позачергових виборах до Верховної Ради. Їй далося увійти до складу депутатів VIII скликання в рядах «Блоку Петра Порошенка».
У 2019 му році Наталя Агафонова змінила своє прізвище. Вона перейшла на прізвище Ковальчук, яка належить її новому чоловікові.

Особисте життя

Наталія Агафонова двічі була одружена. Про її першого чоловіка пресі невідомо. Другим обранцем депутата став Віталій Ковальчук, перший заступник глави Адміністрації Президента України. Одруження відбулося в січні 2019 го року. Весілля проходило в таємниці. Потім Наталя перейшла на прізвище чоловіка.

Скандали

Наталю Агафонову часто називають жінкою-загадкою. У багатьох виникало питання без відповіді: як вона потрапила в політику? Подейкують, що стати на цей шлях їй допомогла колишня однокурсниця Юлія Лещенко, що входила до складу «Партії Регіонів».

З декларації Наталії Агафонової багатьом стало зрозуміло, що депутат живе невідповідно до своїх достатків. На скромну парламентську зарплату їй вдалося всього за один рік придбати дві квартири та приватний будиночок.

Станом на 2018-й рік, Наталія Агафонова не виконала більшу частину своїх передвиборчих обіцянок. З 15-ти вона реалізувала тільки 3 та 1 провалила.

Статок

З 2016-му році Наталя Агафонова задекларувала стан своєї родини. З'ясувалося, що на їх банківських рахунках зберігається 2,3 млн грн.
Наталі належить земельна ділянка площею 502 м². Вона також володіє двома квартирами в Києві (70 і 162 м²). Неподалік від Києва розташований приватний будинок нардепа площею 72,8 м².

Фото/відео

G:\Работа\2018\my.ua\2019\1 январь\21-25\25\Наталья Агафонова.jpeg
Дата народження
19 вересня 1977
Країна
Україна
Соцмережі