Дата народження
28 квітня 1977
Країна
Україна
Соцмережі

Наталія Бучинська

Народна артистка України, співачка

Дата народження: 28.04.1977 р.

Рідне місто: Львів

Наталя Бучинська народилася у Львові, але незабаром родина перебралася до Тернополя.

У шкільні роки дівчинка співала в хорі та вчилася в музичній школі. Здобувши середню освіту, Наталя планувала продовжити вивчення музики. До її жаль в Тернополі не було відповідних ВНЗ. Тому вона вступила до Академії народного господарства. Разом з тим, дівчина не кинула музику.

У студентські роки Наталя Бучинська успішно виступила на фестивалі «Червона Рута». За цим послідкували інші перемоги на різних фестивалях. Особливе значення для кар'єри та особистого життя Наталії набула перемога на конкурсі «Пісенний Вернісаж» (1999 р.). Пізніше за цей успіх міністр МВС вручив співачці квартиру, а президент України нагородив Наталію званням заслуженої артистки України. Незабаром їй запропонували стати вокалісткою в ансамблі МВС України. Наталя прийняла цю пропозицію. Вона також вступила до Академії МВС. Згодом вона отримала звання майора.

Незабаром відбувся реліз першого альбому співачки. Дебютна платівка отримала назву «Про те, чого не вимовиш словами ...».

Справжній успіх їй приніс альбом «Дівчина - весна», випущений в 2004-му році. Її титульний трек «Дівчина - весна» став справжнім хітом. Ця ж пісня увійшла в число кращих пісень 2006-го року за версією чарту «Бренд року».

За роки своєї творчості Наталя Бучинська записала безліч дуетів. Українська артистка співала з такими зірками, як Олександр Малінін, Володимир Гришко, Михайло Поплавський та Олександр Гордон.

Наталя Бучинська також займається благодійністю.

Співачка веде відокремлений спосіб життя, вона не любить світські заходи. Наталя Бучинська працює без продюсерів, не витрачає великі бюджети на рекламу і рідко знімає кліпи. Проте, її концерти збирають аншлаги. Співачка охоче виступає на благодійних заходах.

Особисте життя

Про своє особисте життя Наталія Бучинська вважає за краще не говорити з пресою. Відомо тільки те, що у співачки є донька Катерина.

Скандали

У 2017-му році Наталя Бучинська зняла своє перше відверте відео. У кліпі на пісню «Мій Ангел» співачка з'явилася практично голою. Пізніше вона зазначила, що хоче уособлювати образ сучасної української жінки - сміливої, вольової і рішучої.

Статок

За даними за 2011-ий рік, виступ Наталії Бучинської на корпоративі обходився в 5 тис. USD.

Дата народження
28 квітня 1977
Країна
Україна
Соцмережі