Дата народження
17 грудня 1989
Країна
Україна
Соцмережі

Наталія Денисенко

Українська акторка театру, кіно та дубляжу, диктор та телеведуча. Знімалася у стрічках "Століття Якова", "Село на мільйон", "Кріпосна" та ін.

Дата народження:
17.12.1989 р.
Рідне місто:
Чернігів

Закінчивши середню школу, Наталія Денисенко переїхала до Києва. Там дівчина вступила до театрального інституту ім. Карпенка-Карого. У цьому ВНЗ Наталія осягала професію телережисера.

У 2009-му році, будучи студенткою, Денисенко розпочала свою кар'єру. Тоді їй дісталася роль Мері Дейзі в фільмі «Мері та Макс». Через 2 роки Денисенко знялася в серіалі «Щоденники темного». У 2012-му році вона засвітилася в картині «Пробач мені, моя любов».

У період з 2012-го по 2016-й рр. Наталія знімалася в комедійному серіалі «Віталька». Їй дісталася роль коханки Віталька. Паралельно Наталія Денисенко знімалася в інших стрічках. У 2013-му році їй дісталася роль Христини в картині «Даша». У тому ж році на екрани вийшли ще 5 картин за участю Денисенко: «Самотні серця», «Два Івани», «Убиті двічі», «Вже який день», «Бардак» та «Сашка».

Потім кіношна кар'єра Наталії не знижувати оберти. У 2014-му році відбулися ще 6 прем'єр за участю Денисенко: «Коли настане світанок», «Лабіринти долі», «Розкоп», «СишИшьШоу», «Братні узи» і «Чоловік на годину».

Серед кіноробіт Наталії Денисенко слід виділити картини, які принесли їй великий успіх. Серед них: «Клан ювелірів», «Центральна лікарня», «Село на мільйон» і «Кріпосна». Варто відзначити, що настільки насичену зайнятість у кіно Наталія Денисенко поєднує з роботою в театрі та на телепроектах. У 2011-му році вона стала автором, режисером і ведучою телешоу «Люди, які змінили світ». Пізніше Наталія знялася в декількох скетч-шоу і рекламах.

Також Наталія Денисенко займається дублюванням російською та українською мовами.

Особисте життя

У 2015-му році, на знімальному майданчику фільму «Клан ювелірів» Наталія Денисенко познайомилася з актором Андрієм Федінчиком. Він був її партнером по зйомках. Разом вони грали закохану пару.

Це не жарт, але все ж, 1-го квітня 2017-го року Наталія та Андрій одружилися. Закохані відіграли весілля на Мальдівах.

Восени того ж року у подружжя народився син Андрій. Ім'я дитині вибирала мама. На думку Наталії, Андрій — найкрасивіше ім'я на світі.

Після пологів Наталія за наполяганням чоловіка перестала зніматися в відверто відвертих сценах.

Цікаво, що в період вагітності Наталія продовжувала працювати у другому сезоні популярного серіалу «Село на мільйон».

Статок

Інформація про доходи Наталії Денисенко не представлена у відкритих джерелах.

Фото й відео

G:\Работа\2018\my.ua\2019\06 июнь\24-27.06\27.06\Наталья Денисенко.jpg
Дата народження
17 грудня 1989
Країна
Україна
Соцмережі