Країна
Україна
Соцмережі

Наталія Казаріна

Казаріна Наталія Леонідівна: голова Казанківської районної державної адміністрації

Казаріна Наталія Леонідівна — у 2020 році розпорядженням президента призначена керівницею Казанківського району Миколаївської області.

  1. Біографія
  2. Освіта
  3. Сім’я
  4. Кар’єра
  5. Декларація
  6. Посилання

Біографія

Наталії Леонідівні Казаріній 44 роки.

Освіта

Диплом економіста Наталя отримала у Криворізькому економічному інституті "Київський національний економічний університет ім. В. Гетьмана "(1999). Також вона проходила курси з банківської справи у Тернопільській Академії народного господарства.

Сім’я

Наталя перебуває у шлюбі. Чоловіка звати Андрій. Він займається підприємницькою діяльністю. У подружжя є донька Анастасія. У 2019 вона працювала у поліції.

Кар'єра

З 2002 року Казаріна працювала у ПриватБанку (відділення у селищі Казанка Миколаївської області). У 2015 році Наталія зареєструвалася як фізична особа-підприємець.

Основними видами діяльності було інші види роздрібної торгівлі у неспеціалізованих магазинах. Через рік до цього виду додалося також надання інших інформаційних послуг. У вересні 2019 року ФОП було припинено.

У дев'ятому скликанні (з 2019 року) Верховної Ради на громадських засадах Казаріна працює помічницею народного депутата Ігоря Негулевского з партії "Слуга народу".

До початку 2020 року вона була власницею фермерського господарства "Світанок". 30 січня 2020 року президент Зеленський своїм розпорядженням призначив Наталію Казаріну головою Казанківської районної державної адміністрації Миколаївської області.

Декларація

У лютому 2020 року Наталя Казаріна опублікувала електронну декларацію про свої доходи за минулий рік.

Очільниця Казанківської РДА володіє квартирою (44.41 кв.м.) у Кривому Розі. Вона була придбана в 2018 році за 49,7 тисячі гривень. У селищі Казанка Наталії має нежитлове приміщення (91,6 кв.м.) та магазин (50,5 кв.м.). Там же у спільній власності з чоловіком і донькою їй належить житловий будинок (176,9 кв.м.).

Андрій Казарін — власник двох автомобілів: Mercedes-Benz 208 1990 року випуску та ВАЗ 21099 2003 року випуску.

У 2019 році зайняття підприємницькою діяльністю принесло Наталія 42 тисячі гривень, її чоловікові — 157 тисяч. Зарплата доньки у Головному управлінні правління національної поліції у Миколаївській області склала 15 тисяч. Ще десять тисяч Анастасія отримала у якості допомоги по безробіттю.

Грошові активи (банківські рахунки та готівкові кошти) голова Казанківського району в декларації не відобразила. Але вказала тисячу гривень, як борг перед банком.

Посилання

Facebook

Країна
Україна
Соцмережі