Дата народження
21 серпня 1979
Країна
Україна
Соцмережі

Наталія Манзюк

Манзюк Наталія Іванівна: миколаївський депутат, якій погрожували вбивством через стихійний ринок

Манзюк Наталія Іванівна: боролася з тим, щоб демонтувати стихійний ринок, який, за її словами, "кришувала" поліція.

1. Біографія
2. Освіта
3. Сім'я
4. Кар'єра
5. Компромат
6. Декларація
7. Посилання
8. Відео

Біографія

Наталія Іванівна Манзюк народилася 21 серпня 1979 року.

Освіта

Наталя закінчила Миколаївський національний університет імені В. О. Сухомлинського та Чорноморський національний університет імені Петра Могили.

Сім’я

Наталя заміжня. Чоловіка звуть Володимир. Він займається підприємницькою діяльністю. У подружжя троє синів: Андрій, Юрій, Олександр.

Кар'єра

Манзюк протягом десяти років (серпень 2000 - грудень 2010) працювала вчителем фізичної культури у 44-й миколаївській середній школі. З грудня 2010 по лютий 2017 року вона обіймала посаду головного спеціаліста відділення ведення держреєстру виборців України в адміністрації Корабельного району.

У 2015 році Манзюк стала депутатом міської ради Миколаєва від партії "Опозиційний блок" (територіальний виборчий округ №38, Інгульський район). Вона є членом постійної комісії з питань охорони здоров'я, соціального захисту населення, освіти, культури, туризму, молоді і спорту.

З 21 лютого 2017 року Наталя працює на посаді заступника начальника Управління у справах фізичної культури та спорту Миколаївської міської ради. Крім того, Манзюк - тренер СДЮСШОР з академічного веслування.

Компромат 

У червні 2018 року Наталя заявила про те, що їй погрожують вбивством через її боротьбу з нелегальною торгівлею на 38-му окрузі у Миколаєві. За даним фактом Манзюк подала заяву в Інгульський відділ поліції.

У ньому депутат повідомила, що їй на телефон почали надходити погрози від Н.М. Ісмаїлової. Однак і після звернення у поліцію погрози Манзюк не припинилися.

Після того, як на її заяву поліція ніяк не відреагувала і не зайнялася питанням ліквідації МАФів на площі Перемоги, депутат заявила, що співробітники поліції "кришують" "ларьковий бізнес".

"Зі мною зв'язався дільничний, я вже знаю, скільки дільничний отримує грошей за це все, але я не хочу на камеру це все говорити, хто і що кришує у мене на площі Перемоги. Я просто хочу позбутися цього непотребу", - заявила Манзюк.

Депутат звернулася до членів земельної комісії з проханням допомогти у вирішенні даної проблеми. Депутат Андрій Яковлєв запропонував провести перевірку даної ділянки, у так звану "тимчасову депутатську групу" увійшли Світлана Таранова, сам Андрій Яковлєв, а також представники адміністрації району.

Декларація

У березні 2019 року Наталя Манзюк опублікувала електронну декларацію про свої доходи за попередній рік.

Депутата міської ради володіє у спільній власності квартирою (21 кв.м.) у Миколаєві. Чоловіку Наталії належить земельна ділянка (2100 кв.м.) у селі Калинівка, дві квартири (41,5 та 34,1 кв.м.), а також гараж (24 кв.м.) у Миколаєві. Автомобіль у сімействі Манзюк має тільки Володимир. Він пересувається на ВАЗ 21063 1990 року випуску.

За 2018 рік у якості зарплати в Управлінні у справах фізичної культури та спорту у Манзюк заробила 174 тис гривень. За тренерство у СДЮСШОР вона отримала 23,7 тисячі гривень. Грошові активи (банківські рахунки та готівкові кошти) миколаївський депутат вважає за краще в декларації не вказувати.

Посилання

Facebook

Відео

https://www.youtube.com/watch?v=UaJ-sgaQoro 

Дата народження
21 серпня 1979
Країна
Україна
Соцмережі