Дата народження
12 квітня 1988
Країна
Україна
Соцмережі
890

Наталія Маслова

Маслова Наталія Владиславівна: депутат Київради, член БПП, юрист

Маслова Наталія Владиславівна, маючи юридичну освіту, з 2015 року працює в Київській міській адміністрації. Живе на зарплату держслужбовця, при цьому їздить на власному автомобілі вартістю більше 1,5 мільйона гривень.

Біографія

Наталія Маслова народилася 12 квітня 1988 року в Донецьку. Активно займається громадською та політичною діяльністю, про що свідчить її світлина у мережі Фейсбук.

Сім'я

Неодружена, дітей не має.

Освіта

Вищу освіту отримала в Інституті міжнародних відносин КНУ імені Тараса Шевченка, в якому вивчала міжнародне право.

Кар'єра

Як вказано в офіційній біографії Наталії Маслової, на початку своєї трудової діяльності (2008 - 2009 рр) вона працювала консультантом в юридичному відділенні “ОТП Банку”.

У 2009-му перейшла на аналогічну посаду в юридичну фірму “Юс Новітас”, після чого до 2013 року працювала юрисконсультом в компаніях ТОВ “Ековіс Бондар і Бондар Юридичне Бюро”, ТОВ “Експерт Медіа Плюс”.

У червні 2013-го отримала посаду юриста на підприємстві “ЄСП-Сервіс”. Через пів року повернулась в компанію “Юс Новітас”, де надавала юридичні консультації.

У 2015 році протягом кількох місяців Наталія Владиславівна очолювала громадську приймальню депутата Київської міської ради.

У жовтні 2015 року Маслова була обрана депутатом Київської міської ради від партії “Солідарність”, членом якої є.

За даними електронних декларацій, з 2016 року працювала в різних департаментах Київської міськдержадміністрації. Тоді ж взяла під керівництво жіноче крило місцевої організації БПП у Києві.

У свій час заснувала ГО “Жіноче крило”, яку очолює донині.

Декларація

Згідно з декларацією за 2018 рік, у нинішній час Наталія Маслова працює головним спеціалістом відділу гендерної політики у Департаменті соціальної політики виконавчого органу КМДА. Її річний дохід склав 154 000 гривень, які вона отримала в якості зарплати держслужбовця. 

У власності депутата знаходяться дві квартири в Києві та автомобіль BMW X4 2014 р.в. вартістю 1 мільйон 650 тисяч гривень.

Дата народження
12 квітня 1988
Країна
Україна
Соцмережі