Дата народження
01 вересня 1972
Країна
Україна
Соцмережі

Наталія Начар’ян

Начар’ян Наталія Олександрівна: депутат Дніпропетровської міської ради

Начар’ян Наталія Олександрівна - юрист за освітою, міський депутат 3-х скликань.

Біографія

Наталя Начар’ян народилася 1 вересня 1972 року в Дніпропетровську. Фото та подіями з життя постійно ділиться в мережі Фейсбук.

Сім'я

Одружена. Виховує сина Микиту.

Освіта

Першу вищу освіту отримала в Державній металургійній академії України, яку закінчила у 1994 році. У 2008 році випустилася з Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ, де отримала диплом юриста.

Кар'єра

Згідно з офіційною біографією, трудову діяльність Начар’ян розпочала у 1994 році з посади референта директора зарубіжної фірми “Юніброс Стіл Ко ЛТД” з представництвом у Дніпрі.

З 1998 по 2002 рік займала аналогічну посаду на фірмі “Оріон”. Згодом стала там само виконавчим директором, а потім зайняла таку ж посаду в компанії “ВІК “Оріон”.

У 2004 році очолила ТОВ “Мегаполіс”, а у 2011-му стала начальником одного з відділів міської ради та органів забезпечення її діяльності.  

У 2006 році Наталія Начар’ян уперше обрана депутатом Дніпропетровської міської ради 5-го скликання, в якій очолила постійну комісію з питань контролю.

У 2010 та 2015 роках знову була обрана депутатом міськради 6-го та 7-го скликань, в яку пройшла від “Опозиційного блоку”.

https://www.youtube.com/watch?v=jpLOEtQg2TQ

Декларація

Згідно з електронною декларацією за 2018 рік, Наталія Начар’ян володіє двома квартирами (одна в Дніпрі на 154 кв.м, а друга - в області на 54 кв.м) та колекцією ювелірних виробів. На чоловіка чиновниці записані транспортні засоби (мотоцикл, катер, причіп), колекція картин та 15% ТОВ “БТЦ Біткрипт”.

Загальний дохід депутатки склав більше 110 тисяч гривень, які отримала в якості заробітної плати. Ще 10 тисяч доларів вона зберігала готівкою. 

Чоловік Наталії приніс в сім’ю більше 600 тисяч гривень, більшість з яких отримав від відчуження майна. Також він мав готівкові заощадження на суму 40 тисяч доларів.

Дата народження
01 вересня 1972
Країна
Україна
Соцмережі