Дата народження
22 серпня 1960
Країна
Україна
Соцмережі

Наталія Панчук

Панчук Наталія Володимирівна: депутатка Вінницької міської ради, якій вороги підкинули "липовий" диплом

Панчук Наталія Володимирівна - вінницька депутатка, у якої журналісти знайшли підроблений диплом про вищу освіту та яка "відзначилася" бійкою зі своєю колегою по міській раді, в результаті чого отримала струс мозку.

  1. Біографія
  2. Освіта
  3. Сім’я
  4. Кар’єра
  5. Компромат
  6. Декларація
  7. Посилання

Біографія

Наталія Володимирівна Панчук народилася 22 серпня 1960 року у селі Слобода-Старе місто Жмеринського району Вінницької області.

Освіта

У 1982 році Наталя закінчила училище управління персоналом у Тернополі за фахом "Організатор-методист".

Сім’я

Панчук перебуває у шлюбі. Чоловіка звуть Віктор.

Кар'єра

Майже десять років Наталя була співробітницею Вінницького заводу тракторних агрегатів. З 1978 року по 1987 рік вона працювала тут на посаді контролера верстатних і слюсарних робіт, була завідуючою сектором обліку.

З 1987 по 1989 рік Панчук жила та працювала в НДР. Наталя була друкаркою по секретному листуванню у радянській військовій частині, розташованій у місті Йена.

У 1989 році вона повернулася на Вінницький завод тракторних агрегатів і до 2000 року була комірником матеріальної комори. Потім три роки Наталя на аналогічній посаді працювала на фірмі "Фалькон".

З 2003 по 2007 рік Панчук очолювала квартальний комітет "Димитровський" в Староміському районі Вінниці. З 2007 року Наталя є головою Асоціації органів самоорганізації населення Вінниці та є керівником квартального комітету "Димитрівський".

У жовтні 2015 року вона стала депутатом Вінницької міської ради від партії "Вінницька європейська стратегія" (територіальний виборчий округ №22). Панчук входить до складу постійної комісії міської ради з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку.

Компромат

У 2012 році журналісти писали про те, як Наталя Панчук підробляла протоколи під вибори. 

У 2013 році журналісти виявили, що "в особовій справі голови вінницької Асоціації органів самоврядування населення Наталії Панчук опинився липовий диплом педінституту".

Копія диплому Вінницького державного педагогічного інституту, який був нібито виданий у червні 1996 року, потрапила до особової справи Наталії Панчук, а також на сайт міськвиконкому. Згідно з фальшивкою, вона отримала кваліфікацію спеціаліста "вчитель фізики і математики".

Журналісти направили в інститут офіційний запит. У відповіді на нього було зазначено, що Наталя Панчук не була студенткою цього вишу. У книзі реєстрації видачі дипломів за 1996 рік її прізвище не значиться. Сама Панчук розповідала, що фальшивку в особисту справу "підкинули її вороги".

Після того, як інформація про підроблений диплом була оприлюднена, Панчук подала до суду позов про захист честі і гідності на журналіста Артема Фляжнікова — автора викривальної статті про липовий диплом Панчук. Однак Вінницький міський суд відмовив у задоволенні позовних вимог в повному обсязі і перевів на ображену чиновницю судові витрати.

Як зазначають ЗМІ, в декларації за 2016 рік "Панчук не задекларувала бізнес чоловіка". Згідно з єдиним державним реєстром юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, Віктор Панчук вказаний як засновник і директор колективного підприємства "Фірма Ганнуся". У декларації Наталії корпоративні права її чоловіка вказані не були.

У коментарі по телефону депутатка розповіла, що чоловік не працює, але підтверджує, що фірма дійсно йому належить, хоча не приносить прибутку.

Дані про корпоративні права чоловіка Панчук обіцяла записати в виправлену декларацію. Але за інформацією, журналістів так цього і не зробила.

У грудні 2016 року у Наталії Панчук стався конфлікт зі своєю колегою по міській раді Ганною Давиденко. Остання прийшла на громадське обговорення проєктів бюджету та програми економічного і соціального розвитку в Вінниці на 2017 рік.

Давиденко планувала виступити, однак їй повідомили, що час заходу вичерпано. Присутнім запропонували проголосувати за завершення громадських слухань. Анна обурилася і підійшовши до трибуни, все ж спробувала виступити.

"Але вже через кілька секунд з першого ряду підхопилася Наталя Панчук. Вона спритно вихопила мікрофон з рук Анни Давиденко, так і не надавши їй можливості долучитися до обговорень".

Всього через кілька місяців між цими двома вінницькими обраницями стався новий конфлікт. У квітні 2017 року Панчук та Давиденко побилися.

Причиною стало те, що Давиденко "вимагала у Панчук, яка працює в міськраді головою Асоціації органів самоорганізації населення Вінниці, звіту про роботу одного з квартальних комітетів, а Панчук даний звіт не надала".

У пресі повідомлялося, що в звіті була інформація "про незадовільну роботу депутата Давиденко". Бійка закінчилася тим, що обидві жінки викликали швидку допомогу і кожна зняла побої. У Наталії діагностували закриту черепно-мозкову травму і струс мозку. Анна отримала забій грудної клітини.

Панчук подала заяву в поліцію. У вересні 2019 року суд визнав Давиденко винною в заподіянні тілесних легких пошкоджень і оштрафував її на 1700 гривень. Наталя повідомила, що залишилася задоволена рішенням суду.

Декларація

У лютому 2019 року Наталя Панчук опублікував електронну декларацію про свої доходи за 2018 рік.

Депутатка міської ради володіє квартирою (58 кв.м.), її чоловік - житловим будинком (109 кв.м.) у Вінниці. Власного автомобіля у Наталії немає. Чоловік Панчук пересувається на Hyundai Tucson 2007 року випуску.

У 2018 році зарплата Наталії в Асоціації органів самоорганізації населення міста Вінниця склала 165,7 тисячі. Пенсія Віктора - 8976 гривень. Грошові активи (банківські рахунки та готівкові кошти) вінницький депутат віддала перевагу в декларації не вказувати.

Посилання

Facebook

Відео

https://www.youtube.com/watch?v=t2iL9xI9p-k 

Дата народження
22 серпня 1960
Країна
Україна
Соцмережі