Дата народження
11 вересня 1994
Країна
Україна
Соцмережі

Наталія Прищепа

Українська легкоатлетка, майстер спорту України з легкої атлетики, дворазова чемпіонка Європи з бігу на 800 метрів.

Біографія

Наталія Прищепа - знаменита українська легкоатлетка. Народилася в 1994 році в місті Рівне. Починає займатися спортом у віці 7 років під керівництвом тренерів Михайла Романчука і Андрія Попеляева.

Кар'єра

Перший успіх і визнання Наталія Прищепа отримує вже в 2011 році, коли виграє Чемпіонат світу серед легкоатлетів-юніорів. Повторює своє досягнення протягом 2012 і 2013 років.

У 2014 році Наталія Прищепа вперше виступає на дорослому Чемпіонаті Європи і входить у десятку кращих.

У 2016 році виграє Чемпіонат Європи на дистанції 800 метрів. Знову стає кращою на континенті в 2018 році.

Досягнення

Наталія Прищепа - найбільш успішна легкоатлетка сучасної України. Майстер спорту країни. Автор безлічі національних рекордів. Дворазова чемпіонка Європи. Переможець Чемпіонату світу серед юніорів-легкоатлетів.

Чутки і скандали

Великий скандал Наталія Прищепа викликала в 2018 році, коли зробила добру справу. Так, вигравши забіг спортсменка повернулася на дистанцію і допомогла фінішувати учасниці, яка впала, - бельгійці Рене Ейкенс. Українка заспокоїла учасницю і допомогла їй дійти до фінішу. Вчинок Прищепи не сподобався багатьом користувачам соціальних мереж. Вони назвали її дії лицемірними, награними, а саму спортсменку - брехухою.

Статки і джерела доходів

Наталія Прищепа отримала в якості винагороди за свої численні перемоги близько 150 тисяч доларів призових. Також отримує щомісячне утримання як член збірної України з легкої атлетики.

Особисте життя і сім'я

Наталія Прищепа незаміжня. Веде особисте життя, але не ділиться його подробицями з представниками ЗМІ. Постійно живе в Рівному і більшість часу приділяє спортивним тренуванням.

Фото і відео

Дата народження
11 вересня 1994
Країна
Україна
Соцмережі