Дата народження
02 лютого 1970
Країна
Україна
Соцмережі

Наталія Шелепницька

Українська оперна співачка (лірико-драматичне сопрано), народна артистка України, Посол Миру, Кавалер орденів Святої Марії та Святого Станіслава, володарка багатьох нагород і титулів («Жінка року», «Жінка III тисячоліття», «Українська Мадонна» та ін.).

Дата народження:
02.02.1970 р.
Рідне місто:
Добровляни (Тернопільська область)

Наталія Шелепницька — оперна співачка з ліричним сопрано.

Музика захоплювала Наталію з ранніх років. Як відомо з офіційної біографії, Шелепницька навчалася в Чернівецькому музичному училищі. У період навчання дівчина виступала разом з ансамблем бандуристів. Далі Наталія Шелепницька вступила до Львівської консерваторії ім. М. Лисенка. Пізніше Наталія вступила до Національної музичної академії ім. П. І. Чайковського. Там дівчина займалася на кафедрі сольного співу.

У 2002-му році Наталія відправилася на стажування в Міланську консерваторію. Повернувшись додому, Шелепницька влаштувалася на роботу старшого викладача кафедри культурології НАУ. Через 6 років вона стала професором кафедри культурології в НУБіПУ.

Викладацьку діяльність Наталія Шелепницька поєднувала з творчістю.
У репертуарі оперної співачки понад 1000 творів. Серед них арії зарубіжних і вітчизняних авторів, народні пісні та неокласичні треки.

Свій дебютний альбом Наталія Шелепницька випустила у 2007-му році. Платівка отримала назву «Я так тебе люблю». До нього увійшла українська класика. Через 5 років співачка випустила кліп на пісню Ендрю Ллойда Вебера «Memory».

Варто відзначити, що в бурхливій діяльності Наталія Шелепницька знаходить час на участь в медійних проектах і зйомках у фільмах. Так, у 2011-му році Наталія засвітилася в стрічці «Альфонс» циклу «Сімейні драми» (канал «1 + 1»).

Крім того, Шелепницька носить титул найкрасивішої жінки світу за версією OOH United Nations Pageants.

Особисте життя

Наталія Шелепницька перебуває у шлюбі. У подружжя є син Андрій.

Скандали

У 2017-му році Наталія Шелепницька стала жертвою варварського нападу. Жінка їхала у власному авто. Коли вона проїжджала в районі ст. м. Осокорки, то відчула, що її автомобіль веде вправо. Співачка вирішила зупинитися і подзвонити чоловіку. Вона стала неподалік від автостоянки. Раптово на неї напали. Невідомий вибив вікно автомобіля і забрав сумочку з сидіння. Наталія зазначає, що осколки скла мало не потрапили їй в очі.

У вкраденій сумочці знаходилися ключі від квартири, гроші, документи та диск з власними записами.

Артистка звернулася в поліцію із заявою. Правоохоронці повідомили, що подібні випадки останнім часом відбуваються досить часто.

Статок

Інформація про доходи Наталії Шелепницької не представлена у відкритих джерелах.

Фото й відео

G:\Работа\2018\my.ua\2019\06 июнь\24-27.06\24.06\Наталья Шелепницкая.jpg


Дата народження
02 лютого 1970
Країна
Україна
Соцмережі