Дата народження
22 березня 1985
Країна
Україна
Соцмережі
701

Наталія Жижченко

Співачка, музикант-мультиінструменталіст, автор пісень

Дата народження: 22.03.1985 р.

Рідне місто: Київ

Жижченко Наталія Олександрівна народилася в музичній сім'ї. Творчому розвитку Нати особливо сприяла її мати. Так, вже в 5 років дівчинка вирушила в свої перші гастролі. В 9 років вона виступала в складах різних оркестрів. З 10-ти років Ната Жижченко почала брати участь в творчих конкурсах і складати музику. Творчою пристрастю дівчинки служила народна музика, але в підлітковому віці, під впливом старшого брата, її увага переключилася на електронщіну.

Основне навчання Ната Жижченко поєднувала з навчанням у музичній школі. Там вона опановувала гру на фортепіано, скрипці та флейті. У середній школі Наталія вивчала кілька іноземних мов. Результатом її старанного навчання стала золота медаль. Свою вищу освіту вона отримала в КНУ культури та мистецтв за профілями етнокультурологія, перекладач з угорської мови та менеджер міжнародного культурного співробітництва.

У 2002-му році Ната Жижченко стала солісткою гурту «Tomato Jaws». Її засновником був старший брат Наталії. У цьому колективі вона брала участь до 2013-го року.

У 2008-му році Ната почала роботу над музичним проектом «KOOQLA». Її партнером став російський музикант Артем Харченко.

З 2013-го року Ната почала свою сольну кар'єру як DJ Nata Tomata. Влітку того ж року вона увійшла до складу «ONUKA». Уже в жовтні гурт випустив перший сингл «Look». Через рік колектив почав концертну діяльність. У жовтні 2014-го року «ONUKA» презентувала свій перший альбом «VIDLIK».

У 2017-му році гурт «ONUKA» виступив в якості запрошеного гостя в фіналі «Євробачення», який проходив в Києві. Колектив відіграв разом з оркестром народних інструментів «НАОНІ». Яскраве шоу допомогли створити ефектні давньоукраїнські інструменти. Виступ «ONUKA», по всій видимості, вразив Європейську публіку. Про це свідчать рейтинги в iTunes. Платівка «VIDLIK» українського гурту увійшла в топ-30 Швейцарії та Великобританії, а також в топ-20 Франції та Німеччини. Крім того, гурт «ONUKA» стали активніше обговорювати в соцмережах. Як українські, так і європейські користувачі визнали: саме цей колектив мав представляти Україну на «Євробаченні».

В цьому ж році Ната Жижченко увійшла в топ-100 найуспішніших жінок України за версією журналу «Новий час».

Особисте життя

У 2008-му році зародився роман Наталії з творчим партнером Євгеном Філатовим. Згодом пара одружилася.

Скандали

У 2017-му році пісня гурту «ONUKA» прозвучала в кінострічці «Тяжіння» російського режисера Ф. Бондарчука. В офіційному трек-листі картини український гурт не значиться, але його пісня звучить у фільмі. Ната Жижченко підтвердила, що пісня була включена в число саундтреків фільму за згодою гурту.

Статок

На «Євробаченні-2017» гонорар Нати Жижченко склав 45 тис. грн.

Дата народження
22 березня 1985
Країна
Україна
Соцмережі