Дата народження
14 серпня 1981
Країна
Україна
Соцмережі
499

Наталка Карпа

Співачка, заслужена артистка України (2009). На сцені відома більше як Наталка Карпа. Наталя була учасницею багатьох всеукраїнських та міжнародних фестивалів, таких як: «Слов'янський базар», «Молода Галичина», «На хвилях Світязя», «Шлягер року», «Наша пісня» тощо. Заміжня

Дата народження:
14.08.1981 р.
Рідне місто:
Добромиль (Львівська область)

Наталка Карпа народилася в музичній сім'ї. Коли їй виповнилося 5 років, батьки подарували дівчинці фортепіано. Гру на ньому Наташа освоювала в музичній школі. Незабаром Наталя Карпа почала співати в хорі. Через деякий час вона стала солісткою ансамблю «Галицька перлина».

Активне заняття творчістю і щільний музичний графік не заважали дівчині вчитися. Середню школу Наташа закінчила із золотою медаллю. Потім вона переїхала до Львова. Там Наталка Карпа вступила до медичного університету ім. Д. Галицького. Результатом її старанності став червоний диплом. На цьому шлях до знань не завершився. Незабаром Наташа вступила до Львівської політехніки на відділення англійської філології.

Ще під час навчання в медичному університеті Наталка Карпа стала солісткою джазового ансамблю ВНЗ. Він носив назву «Медікус». У складі цього колективу дівчина виступила на різних фестивалях.

Однак свою долю Наталка Карпа воліла пов'язати з музикою. Досить скоро співачка знайшла популярність не тільки в Україні, але також у Польщі. Абсолютним польським хітом стала її пісня «Калина».

У 2001-му році відбувся реліз дебютного альбому співачки. Платівка отримала назву «Любов врятує світ».

У 2013-му році Наталя Карпа зробила широкомасштабне світове турне.
У 2018-му році Наталя Карпа зняла незвичайний кліп на пісню «Ти мій тип». У зйомках брали участь 120 курсантів української національної поліції. Сама співачка з'явилася на відео в образі поліцейської, що їздить на патрульному автомобілі. За словами Наталії, за допомогою цього кліпу вона хоче популяризувати позитивний образ українського поліцейського, а також розвіяти стереотипи про те, що жінки не можуть служити у внутрішніх органах. Співачка зазначила, що за 2 роки роботи нової поліції виникло безліч претензій на адресу правоохоронців, хоча позитивних змін набагато більше.

Співачка також проявила себе в ролі телеведучої. Вона вела такі програми, як: «Екстремальний вікенд», «Відкрий себе», «Модний елемент».
Разом зі своїм продюсером Ярославом Степаником Наталка Карпа створила продюсерський центр «KARPARATION». Ця компанія займається просуванням молодих музикантів.

Варто відзначити, що у своєму щільному графіку Наталка Карпа знаходить час на благодійність. Вона охоче підтримує різні соціальні проекти.


Особисте життя

У 2016-му році Наталя Карпа вийшла заміж. Її обранцем став Євген Терехов, відомий як «Титановий Джексон». Чоловік співачки брав участь в АТО.
Євген зробив Наталі пропозицію напередодні Дня Св. Валентина. Тоді пара перебувала на концерті групи «Антитіла».
Весілля закоханих пройшло у Львові. Серед гостей були присутні безліч зірок шоу-бізнесу.
Наталка Карпа зазначила, що з Євгеном вона стала найщасливішою жінкою на світі.

Статок

Інформація про доходи співачки не представлена ​​у відкритих джерелах.

Дата народження
14 серпня 1981
Країна
Україна
Соцмережі