Країна
Україна
213

Назар Холодницький

Заступник Генерального прокурора - керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури. Заслужений юрист України, неодружений.

Біографія

Назар Холодницький - знаменитий український юрист і прокурор. Народився в 1985 році у Львові. Є випускником Національного університету імені Івана Франка. Назар Холодницький - магістр права.

Кар'єра

Кар'єру в правоохоронних органах починає в кінці 2000-х. Назар Холодницький служить у Київській області, де за короткий термін проходить шлях від помічника прокурора до старшого прокурора Києво-Святошинського району.

Досягнення

Перший великий кар'єрний успіх чекає Назара Холодницького в 2014 році, коли він стає старшим помічником Генерального прокурора України. Також займав пост заступника прокурора Криму після початку його окупації Росією.

Наприкінці 2015 року Назар Холодницький стає переможцем у конкурсі на заміщення посади новоствореного відомства - Спеціалізованої антикорупційної прокуратури України.

Нове престижне призначення Назар Холодницький отримав у 2017 році, коли несподівано для багатьох одержав посаду віце-президента Федерації футболу країни.

Серед інших досягнень варто відзначити звання «Заслужений юрист України». Також Назар Холодницький є кандидатом юридичних наук.

Чутки і скандали

Глава антикорупційної прокуратури - одна з найбільш скандальних фігур сучасної України. Назар Холодницький є фігурантом низки пригод.

Так, в 2016 році стало відомо, що глава САП отримав рекордну премію розміром 816 тисяч гривень. Крім того, в 2018 році він отримав відпускних на суму 465 тисяч гривень. Настільки величезні цифри, виділені на утримання і заохочення прокурора, викликали обурення у громадськості. На думку користувачів мережі, Холодницький не заслужив настільки величезних виплат, а його робота на посаді незадовільна.

Гучний скандал за участю правоохоронця виник у 2017 році, коли Холодницький заявив про спробу підкупу. Так, главі САП хотіли заплатити 300 тисяч доларів за закриття справи проти судді Наталії Овчаренко, яка служить у Дніпрі. Назар Холодницький від хабара відмовився і передав імена корупціонерів правоохоронцям.

У 2018 році з'явилася інформація, що антикорупційний прокурор сам став фігурантом кримінальної справи, а його робочі і особисті телефонні розмови прослуховувалися.

Назар Холодницький був звинувачений у передачі даних підозрюваним, чиненні тиску на чиновників і суддів, а також у схилянні до неправдивих показань.

Влітку 2018 році Назар Холодницький отримав догану за підсумками розслідування спеціальної комісії прокуратури за регулярне перевищення службових повноважень.

Холодницький - одна з найбільш критикованих фігур сучасної України. Звинувачується в хабарництві і «зливанні» безлічі резонансних справ.

Статки і джерела доходів

Назар Холодницький - один з найбільш високооплачуваних чиновників України. За підсумками минулого року заробив більше 2 мільйонів гривень. Також заявляв про заощадження розміром понад 400 тисяч гривень. Володіє авто, квартирою і двома земельними ділянками.

Особисте життя і сім'я

Назар Холодницький - неодружений. У ЗМІ з'являється інформація про наявність у депутата дівчини, проте сам прокурор про своє особисте життя не поширюється

Фото і відео


Країна
Україна