Дата народження
16 лютого 1964
Країна
Україна
Соцмережі
562

Оксана Байрак

Український і російський кінорежисер, сценарист, продюсер, актриса, телеведуча. Вела програму «Давай одружимося» на українських телеканалах.

Дата народження: 16.02.1964 р.
Рідне місто:
Сімферополь

Оксана Байрак народилася в інтелігентній родині. Її батько - юрист, мати - економіст.

З дитинства Оксана займалася легкою атлетикою, волейболом і плаванням. До сих пір вона відвідує регулярні тренування в фітнес-клубі.

Після школи дівчина вирушила до Києва. Там вона вступила до педінституту ім. М. П. Драгоманова на факультет дефектології.

Закінчивши ВУЗ, Оксана Байрак влаштувалася на роботу логопеда. На цій посаді вона пропрацювала 2 роки.

Трохи пізніше Оксана здобула другу вищу освіту в театральному університеті ім. І. Карпенка-Карого (КНУТКТ). Там вона осягала режисерське ремесло.

Відразу після закінчення ВНЗ Оксана заснувала власну студію, яка дістала назву «Studio Bayrak». Компанія спеціалізується на виробництві кінокартин. У тому ж році відбувся реліз картини «Круїз, або Розвідна подорож» - першої режисерської роботи Байрак. У цій стрічці Оксана також виступила як актриса. Вона зіграла роль француженки.

Через рік на екранах з'явився фільм «Оплачено заздалегідь», зрежисований Оксаною Байрак.

Наступна картина за участю цього майстра кіношних справ вийшла через 10 років.
У 2002-му році відбулася прем'єра серіалу «Нероби». Його режисером стала Оксана Байрак.

У 2006-му році пройшла прем'єра драматичної стрічки «Аврора». Її сюжет розгортається навколо чорнобильської трагедії. Ця робота принесла безліч нагород своїм творцям. Завдяки «Аврорі» Оксана Байрак отримала премію «Людина року в кінобізнесі».

Протягом тривалого часу компанія «Studio Bayrak» залишалася однією з найбільш затребуваних. Вона виробляла телевізійні фільми та серіали для топових каналів України та Росії.

Оксану Байрак називають «королевою мелодрам». Це прізвисько приклеїлося до режисера, оскільки вона періодично випускає по кілька рейтингових любовних фільмів на рік.

Оксана виступає не тільки як режисер. Вона також знімається в невеликих ролях, створює сценарії та продюсує деякі кінокартини.

У ролі телеведучої й автора програм вона брала участь в таких проектах, як: «Давай одружимося!», «Всі свої» та «Відверто».

Особисте життя

Оксана Байрак кілька разів була одружена.

Її першим чоловіком був Олександр Копєйкін, оператор, сценарист і режисер. Оксана й Олександр познайомилися ще в студентські роки. Пара вчилася в одному вищому навчальному закладі. Спільними зусиллями було знято фільм «Круїз», що став режисерським дебютом Оксани Байрак. Через деякий час подружжя розлучилося.

Оксана Байрак не приховує, що крутила романи з багатьма артистами, які знімалися в її картинах. З чуток, вона перебувала в стосунках з акторами Дмитром Харатьяном, Еріком Робертсом і Ігорем Царьовим. За деякими даними, Оксана була одружена з Ігорем Царьовим.

У 2011-му році на шоу «Давай одружимося» Байрак познайомилася з фітнес-тренером Георгієм Москалюком. Він прийшов на програму як друг нареченого. Незабаром Гоша та Оксана стали жити в цивільному шлюбі. Новий коханий молодший за Оксану на 23 роки. Він уже неодноразово пропонував своїй знаменитій обраниці узаконити стосунки. Але Оксана не поспішає знову йти під вінець. Поки Гоша знявся в декількох фільмах дружини. З фітнесу цивільний чоловік режисера перейшов у модельний бізнес. Пара мріє про дітей.

Скандали

Оксана Байрак живе в Росії. За часів Євромайдану суспільство обурили її зневажливі висловлювання про мітингувальників. Оксана назвала своїх земляків безкультурними вандалами. Вона також висловила обурення про ставлення народу до свого правлячого президента Віктора Януковича. Оксана Байрак зазначила, що неприпустимо ставитися зі зневагою до гаранта Конституції. Як вона висловилася, гості з Європи перетворили Київ у «клоаку». Виходячи з усього вищесказаного, Оксана Байрак стверджувала, що необхідно розігнати Євромайдан.

Статок

Дохід Оксани Байрак не підрахований пресою.

Дата народження
16 лютого 1964
Країна
Україна
Соцмережі