Дата народження
16 квітня 1966
Країна
Україна
Соцмережі

Оксана Караванська

Український дизайнер, постійний учасник українських тижнів prêt-a-pоrter і член Українського синдикату моди, входить в трійку кращих дизайнерів України і вважається однією з найсильніших.

Дата народження:
16.04.1966 р.
Рідне місто:
Львів

Фешн-індустрія приваблювала Оксану з дитинства. Закінчивши школу, вона вступила до Львівської національної академії мистецтв. З того моменту почалася бурхлива професійна діяльність молодого модельєра.

У 1996-му році Оксана Караванська взяла участь в конкурсі «Alta-Moda». Їй вдалося вийти у фінал. Ця обставина дозволила Оксані привернути увагу до своїх робіт і вигідно зарекомендувати себе в модній індустрії. Варто відзначити, що того разу головою журі був П'єр Карден. Високі оцінки таких авторитетних майстрів справи надихнули Оксану.

Уже через рік Оксана Караванська відкрила власний бутік, в якому представлений одяг її авторства.

У 1998-му році модельєр заснувала компанію, названу на честь себе. Через назву підприємства у неї виникли проблеми при реєстрації. Представники державних органів не хотіли реєструвати юридичну особу з ім'ям фізичної особи. Але Оксані вдалося довести, що подібне є світовою практикою. Забобон був переможений.

У 1999-му році Оксана Караванська дебютувала на Українському тижні моди. На показі prêt-a-porter вона представила свою колекцію «Vade mecum».

Варто відзначити, що Оксана Караванська успішно поєднує діяльність модельєра з роботою стиліста.

У 2001-му році вона отримала титул кращого стиліста року в категорії кліпмейкінгу.
У 2002-му році дизайнер стала володарем премії «Кришталевий силует» за найкращу сукню року.

У 2003 році вона представила свою колекцію на Російському тижні моди.
Через два роки модельєр відкрила першу в Україні брендову лінію дитячого одягу. Вона отримала назву «OK'IDS by oksanakaravanska».

У 2006-му році Оксана Караванська стала першим українським фешн-дизайнером, який випустив авторський парфум.

У 2009-му році колекцію одягу від Оксани Караванської побачив Париж. Через рік роботи цього дизайнера з'явилися на нью-йоркському подіумі.

У 2015-му році Оксана Караванська видала свою книгу. Ця робота отримала назву «Стильна книжка для панянки».

Зараз Оксана є членом Українського синдикату моди. Щорічно вона створює 8-14 колекцій. Її вбрання демонструються на всіх тижнях моди, які проходять в Україні.
Оксана Караванська входить в трійку кращих фешн-дизайнерів України.
У вбраннях від Караванської присутні виражені етнічні мотиви. Великим успіхом серед модників користуються вишиванки від цього дизайнера.

Особисте життя

Оксана Караванська перебуває у шлюбі. Її чоловіком є ​​підприємець Богдан Левчук. У пари двоє дітей - син Святослав і донька Марічка.

Статок

Інформація про доходи Оксани Караванської не представлена ​​в ЗМІ. Відомо, що вартість найдорожчої вишиванки від цього дизайнера становить 5,5 тис. USD.

Дата народження
16 квітня 1966
Країна
Україна
Соцмережі