Дата народження
28 квітня 1973
Країна
Україна
Соцмережі
72

Оксана Марченко

Телеведуча, журналістка

Дата народження: 28.04.1973 р.

Рідне місто: Київ

Якось раз в родині медтехніка народилася Оксана Марченко. Одного разу їй в руки потрапила книга «Серце хірурга». З того часу вона мріяла стати лікарем-хірургом. Після 8-го класу Оксана наблизилася до мрії. Дівчина вступила в медучилище. Але незабаром мати забрала дочку звідти. Причиною став новонароджений брат Оксани. Мамі потрібна була допомога дочки по догляду за немовлям. Так Оксані довелося повернутися в середню школу.

Закінчивши її, Оксана Марченко вступила до педагогічного університету ім. М.П. Драгоманова. Там вона вчилася на історичному факультеті.

Свою кар'єру на телебаченні Оксана Марченко почала ще в 19 років. Тоді їй вдалося успішно пройти конкурс непрофесійних телеведучих. У результаті вона отримала роботу на телеканалах «ЮТАР» і «УТ-1». Незабаром Оксана тимчасово перервала кар'єру на телебаченні в зв'язку із заміжжям і народженням дитини.

Після декрету вона відновила свою роботу на каналі «УТ-1». Оксана Марченко почала вести програму «УТН-Панорама».

У 2000-му році вона відкрила свою телевізійну компанію «Омега-ТВ». Так ведуча стає виробником телевізійного контенту. Незабаром виходить її розважальне шоу «Моя професія». Програма дебютує на каналі «УТ-1». Пізніше вийшло ток-шоу «Час», що висвітлює політичну тематику.

У 2003-му році Оксана Марченко створила цикл документальних фільмів «Імена».

У 2007-му році в телемовлення виходить шоу «Оксана Марченко». Його авторка і ведуча надає реальну допомогу героїням, що зазнають труднощів.

У 2009-му році Оксана Марченко починає вести телепроект «Україна має талант!». Цю посаду вона покинула в 2014-му році.

З 2010-го по 2016-ий рр. Оксана Марченко вела програму «Х-фактор».

Особисте життя

На початку 90-их рр. Оксана познайомилася на знімальному майданчику з сином депутата Юрієм Коржем. Він став першим чоловіком телезірки. У 1997-му році в родині народився син Богдан. Зараз він носить прізвище матері.

У 2003-му році Оксана знову вступила в шлюб. Її другим чоловіком став політик Віктор Медведчук. Через рік з'явилася на світ донька Дарина. Дівчинку хрестили Володимир Путін і Світлана Медведєва. Хрестини проходили в Казанському соборі (Санкт-Петербург).

Оксана Марченко хрестила доньку Слави Фролової.

Скандали

Оскільки Оксана Марченко є публічною особою, громадськість вкрай бентежить її родинний зв'язок з Володимиром Путіним.

У 2017-му році на колонах стадіону ім. В. Лобановського з'явився рекламний плакат з Оксаною Марченко. Обурені активісти зірвали та спалили його.

Статок

Прибутки телезірки не підраховані.

Дата народження
28 квітня 1973
Країна
Україна
Соцмережі