Дата народження
05 вересня 1969
Країна
Україна
Соцмережі

Українська художниця. Її творчість має неоднозначну оцінку: одні критики вважають її кон'юнктурою, інші захоплюються. Твори Оксани Мась є в музейних та приватних колекціях різних країн. Зараз Оксана Мась живе і працює в Іспанії і Польщі.

Дата народження: 05.09.1969 р.

Рідне місто: Чорноморськ (Одеська область)

Любов до мистецтва в Оксани Мась виявлялася ще з ранніх років. Дівчинка займалася музикою та танцями, співала в хорі і створювала шкільну стінгазету. Але основною її пристрастю залишалося образотворче мистецтво. У дитинстві вона вирушила вчитися в художню школу. Здобувши середню освіту, Оксана Мась вступила до художнього училища. Після дівчина попрямувала на філософський факультет Одеського національного університету ім. Мечникова. Навчання за цим профілем не стало перешкодою для мистецтва. Оксана продовжувала творити.

У своїх роботах художниця експериментує з різними техніками та матеріалами. Таким чином їй вдається домогтися унікальності свого авторського почерку. Художниця створює експонати зі шкіри, пластику, старих двигунів та інших нестандартних матеріалів.

Роботи Оксани Мась мають безліч відгуків. Деякі поціновувачі мистецтва дають їм неоднозначну оцінку. Тим не менш, це не заважає Оксані творити та досягати успіхів.

Твори цього автора часто виставляються на численних експозиціях, в тому числі на престижних заходах в Україні та за кордоном.

У 2004-му році Оксана Мась вперше представила свої твори на масштабній події «Арт-Москва». З того моменту її роботи стали постійними експонатами цієї виставки.

У 2006-му році її твори прикрасили експозицію «FIAC», яка проходила в Парижі.

У 2009-му році Оксана Мась взяла участь у виставці «Арт-Дубаї».

Через рік її твори були представлені на «Armoryshow», «Scope Art Show» (Базель, Нью-Йорк) і «Art Miami» та ін.

У 2011-му році художниця представила Україну на бієнале у Венеції. На фестивалі вона презентувала проект «Вівтар націй».

Через рік Оксана Мась виставила на Венеціанському бієнале твір «Квантова молитва».

У 2012-му році художниця стала володаркою премії «Золотий глечик». Цю нагороду їй принесла аудіовізуальна інсталяція «Феномен епідермізму». Так «Золотий глечик» вперше потрапив в руки українського художника.

Неординарні роботи принесли художниці всесвітню славу. Її твори виставлені в багатьох галереях  різних країн світу, зокрема в «Opera Gallery». Роботи українського автора регулярно продаються на аукціонах «Christie's» і «Sotheby's».

Критики відзначають непередбачуваність, філософську глибину і сміливість ідей цієї художниці. Українські експерти констатують: Оксана Мась мимоволі диктує тренди вітчизняної арт-сфери.

Особисте життя

Про своє особисте життя Оксана Мась не поширюється в ЗМІ.

Статок

Оксана Мась є одним з найбільш затребуваних художників  України. Її творчість частково фінансують закордонні колекціонери. Разом із тим, у відкритих джерелах відсутня інформація про її прибутки.

Дата народження
05 вересня 1969
Країна
Україна
Соцмережі