Дата народження
01 вересня 1964
Країна
Україна
Соцмережі
1077

Оксана Муха

Відомий український дизайнер модного одягу та аксесуарів, яка стала відомою завдяки створенню колекцій весільних та вечірніх суконь. Зараз представництва OKSANA MUKHA відкриті у Парижі, Празі, Торонто, Мельбурні, в містах  Дортмунд, Падуя, Каунасі, Варшава та багатьох інших.

Дата народження:
01.09.1964 р.
Рідне місто:
Львів

Оксана Муха з дитинства була великою фантазеркою. Батьки помітили та заохочували творчий потенціал дочки.

Закінчивши школу, дівчина вступила до Львівської академії мистецтв. Там Оксана Муха вивчала моделювання одягу.

Кар'єрний шлях Оксани почався з її весілля. Ця знаменна подія в житті майбутнього дизайнера випала на кінець 80-х рр., коли Радянський Союз пішов у банкрутство, що позначилося на всіх його республіках. З цієї причини Оксана Муха не могла знайти необхідну весільну сукню. Вона планувала одягатися в костюм, але пізніше вирішила сама пошити собі вінчальне вбрання. Це наштовхнуло її на вдалу бізнес-ідею. Так дівчина заповнила державний дефіцит власною продукцією. Незабаром завдяки Оксані, багато львів'янок змогли одягатися в вишукані весільні сукні.

У 1991-му році Муха почала шити на замовлення у себе вдома.
У 1994-му році вона відкрила свою компанію «Галвестмода». Під цим брендом у світ почали виходити розкішні весільні вбрання та вечірні сукні.

У 2006-му році колекції Оксани Мухи почали продаватися в США. Український модельєр стала співпрацювати з каліфорнійською компанією «Diamond Bridal Gallery». Незабаром з'явився бренд «OKSANA MUKHA». Одяг під цією маркою став продаватися в Білорусі і Казахстані.

Через рік сукні Мухи почали носити жительки Литви та Південно-Африканської республіки.

У 2008-му році на виставці «Zloty Wieszak», яка проходила в Любліні, Оксана Муха завоювала Гран-прі. У тому ж році бутік українського дизайнера відкрився в Парижі. З того моменту її вбрання часто демонструються на модних подіях французької столиці.

Оксана Муха є володаркою багатьох престижних премій зі сфери моди, мистецтва, а також економіки.

Серед її клієнтів політики та зірки шоу-бізнесу. Сукні від Оксани Мухи також носить перша леді України Марина Порошенко.
Салон цього дизайнера входить в 10-ку найбільш затребуваних в Україні.
Успіх Оксани за кордоном вважається одним із найбільш високих досягнень української фешн-індустрії. Модні критики відзначають елегантність, а також вишуканість стилю цього модельєра.

Особисте життя

Чоловіком Оксани Мухи є Василь Яловий. У пари троє дітей: син Всеволод і дві дочки – Катерина і Соломія.

Катя є обличчям бренду «OKSANA MUKHA». Сама ж Оксана називає свій бізнес сімейним.

Статок

Доходи дизайнера не підраховані пресою.

Дата народження
01 вересня 1964
Країна
Україна
Соцмережі