Дата народження
16 квітня 1974
Країна
Україна
Соцмережі
865

Оксана Продан

Депутат ВР (VII-VIII скликання), громадський діяч, підприємець, юрист, економіст

Дата народження:
16.04.1974 р.
Рідне місто:
Чернівці

Оксана народилася в сім'ї підприємця. Її батько – Петро Поліщук – є засновником компанії «Укртранс-Чернівці», яка працює у сфері транспортних перевезень.
Закінчивши школу, дівчина вступила до Чернівецького державного університету. Там вона вивчала міжнародну економіку. Пізніше Оксана Продан продовжила навчання в інституті статистики, обліку та аудиту. У ньому вона освоїла спеціальність аудитора. Паралельно Оксана Продан вивчала правознавство в Чернівецькому державному університеті.
Свою кар'єру Оксана почала в 1996-му році. Тоді вона отримала посаду економіста і юрисконсульта в батьківській компанії – «Укртранс-Чернівці».
Через 6 років вона почала власну підприємницьку діяльність.
У 2003-му році Продан очолила компанію «СП Транс». Через рік вона перейшла на посаду заступника директора компанії «Укртранс-Чернівці».
Паралельно Оксана Продан займалася громадською діяльністю. У 2005-му році вона увійшла до громадської ради при Державній митній службі України. Трохи пізніше вона стала секретарем ради імпортерів при Кабміні. Тоді ж Оксана Продан зайняла крісло заступника голови ради з питань зовнішньоекономічної діяльності при уряді.
Через 3 роки вона очолила Раду підприємців при Кабінеті Міністрів. Цю посаду Оксана Продан покинула у 2010-му році, щоб підтримати мітинг підприємців на Майдані. У тому ж 2010-му році Продан очолила комітет захисту підприємців при опозиційному уряді.
Через 2 роки Оксана Продан вперше взяла участь в парламентських виборах. Тоді вона входила до складу партії «УДАР». Їй вдалося стати депутатом VII скликання. У 2014-му році Продан знову увійшла до складу Верховної Ради разом з Блоком Петра Порошенка.

Особисте життя

Оксана перебуває у шлюбі з Василем Сафроновичем Проданом. У пари дві дочки: Ірина і Марина.

Скандали

Прізвище людини нерідко відображає її життєве кредо. Якщо вірити чуткам, Оксана Продан повністю виправдала цю думку. Підтвердженням служить історія, що трапилася у 2010-му році на Майдані. Тоді на площі зібралися підприємці, які бастували проти нововведень до Податкового кодексу. Де багато людей - туди сходяться політики. Оксана Продан виявилася в їх числі. Пізніше її назвали організатором підприємницького Майдану. Її активну участь викликало обурення багатьох мітингувальників. Учасники акції протесту заявляли, що Оксана Продан ігнорує багато ініціатив. Її також стали звинувачувати в намірі підвищити свої рейтинги шляхом акції протесту. У суспільстві почали множитися чутки, ніби на хвилі протесту Оксана Продан намагається роздобути посаду глави Державного комітету підприємництва.

На майданівській трибуні дещо змінилася риторика самої проданий. У 2009-му році вона стала соратницею Юлії Тимошенко, але на підприємницькому Майдані виступала проти ідей жінки з косою. Продан закликала людей не підтримувати тих, хто закликає до перевиборів. Під цим малася на увазі Юлію Тимошенко.

Інсайдери стверджують, що уряд заплатив Оксані 5 млн грн, щоб вона не дозволила розвинутися акції протесту в щось значне. Надалі вона продовжила свою роботу в Кабміні.

Статок

Депутатська зарплата Оксани Продан у 2017-му році склала 225 361 грн. Вона зберігає 1 440 000 UAH, 37 000 USD і 95 000 EUR готівковими коштами. На банківському рахунку Оксани знаходиться 8 889 грн.

Продан належать дві квартири в Чернівцях. Політик каталася на автомобілі «Toyotа RAV 4», поки його не вкрали. Пошуки тривали понад рік. У 2018-му році машинка повернулася до рідного гаражу.

Фото/відео

G:\Работа\2018\my.ua\2019\1 январь\21-25\25\Оксана Продан.jpg
Дата народження
16 квітня 1974
Країна
Україна
Соцмережі