Дата народження
13 травня 1971
Країна
Україна
Соцмережі

Оксана Соколова

Телеведуча, керівник департаменту публіцистичних проектів телеканалу ICTV.

Дата народження:
13.05.1971 р.
Рідне місто:
Черкаси

Оксана Соколова — відома, але дуже “таємнича” особистість. Про її батьків, дитинство і юність у пресі не згадується. Відомо, що після школи дівчина вступила на журналістський факультет Київського національного університету ім. Т. Г. Шевченка.

Свою професійну діяльність Оксана Соколова почала на Черкаському обласному телебаченні. У 2000-му році вона стала працювати на телеканалі «ICTV». Спершу дівчина була кореспондентом, а потім — парламентським журналістом. Уже у 2001-му році Оксана стала ведучою ранкового інформаційного шоу.

Через рік Соколова покинула канал. Вона отримала роботу прес-секретаря Генерального прокурора України. Правда, через рік Оксана повернулася на «ICTV». Там вона стала ведучою вечірніх новин. Ці обов'язки Соколова поєднувала з роботою головного редактора телепроекту «Свобода слова».

У 2006-му році керівництво каналу запропонувало Оксані створити власний проект, що підбиває підсумки тижня. Так з'явилася телепередача «Факти тижня з Оксаною Соколовою». Вона визначила зоряний час журналістки.

З 2007-го року Оксана Соколова почала кар'єру телепродюсера. Вона випустила понад десяток успішних проектів. У їх числі такі як «Максимум в Україні», «Козирне життя» і «Четверта вежа».

У 2016-му році ведуча покинула проект «Факти тижня з Оксаною Соколовою».
На її рахунку кілька перемог на «Телетріумфі» і звання заслуженого журналіста України.

Оксана Соколова переконана, що її кращий проект ще попереду. Себе вона характеризує трьома основними рисами: уперта, активна, завжди в русі.
У вільний від руху час журналістка любить слухати джаз.

Особисте життя

Оксана Соколова перебуває у шлюбі. Її чоловік — Андрій Демартіно — є істориком і політтехнологом. У пари є син Всеволод.
Сім'я живе і працює в Києві.

Скандали

Влітку 2016-го року Оксана Соколова повідомила, що йде з проекту «Факти тижня». Така заява викликала шок у публіки. За довгий час глядачі звикли, що голосом і обличчям програми є Оксана. Варто також відзначити, що саме «Факти тижня» принесли їй широку популярність.

Разом із тим, Оксана Соколова запевнила, що не кидає телебачення. Вона пообіцяла незабаром постати перед публікою в новому амплуа.

Статок

У відкритих джерелах не представлена інформація про доходи Оксани Соколової.

Фото й відео

G:\Работа\2018\my.ua\2019\02 февраль\18-22\21.02\Оксана Соколова.jpg

;list=PLcuUJyZ181hGR6tFOVQEZ63asaAKO-GqL

Дата народження
13 травня 1971
Країна
Україна
Соцмережі