Дата народження
16 квітня 1966
Країна
Україна

Олег Алекса

Алекса Олег Юрійович: найбідніший депутат Вінницької міської ради з мільйонними боргами

Алекса Олег Юрійович: ледь не загинув в аварії під час чемпіонату світу з мотоперегонів серед ветеранів.

Біографія

Олег Юрійович Алекса народився 16 квітня 1966 року у місті Вінниця.

Освіта

Олег має спеціальність автослюсаря. Після закінчення ПТУ №2, Алекса у 1985 році був призваний до лав радянської армії, у якій служив до 1987 року.

Олег має два дипломи про вищу освіту: Вінницького державного педагогічного університету ім. М. Коцюбинського та Київського національного університету будівництва та архітектури.

Сім’я

Алекса у розлученні. Має трьох синів: Андрія, В'ячеслава та Юрія

Кар'єра

З 1987 по 1991 рік Олег працював автослюсарем. Потім з 1991 року він зайнявся підприємницькою діяльністю. В середині "нульових" він був власником мережі туристичних баз в Україні. Зараз ФОП Алекса О.Ю. займається наданням в оренду та експлуатацію власного чи орендованого нерухомого майна.

Олег є кінцевим бенефіціаром та має частку (35%) у статутному фонді ТОВ "Вадим і компанія ЛТД" (основний вид діяльності - оптова торгівля деревиною, будівельними матеріалами та санітарно-технічним обладнанням).

Кілька разів Алекса обирався до Вінницької міської ради від партії "Батьківщина". У 2010 році за партійними списками, а через п'ять років - по мажоритарці. Представляє 16-й територіальний округ. У міськраді депутат очолює постійну комісію з питань освіти, культури, молоді, фізкультури і спорту.

Вінницький депутат займається спортом та є майстром спорту з боксу. Алекса - голова правління Вінницької обласної федерації боксу. Крім того, він входить до складу Федерації мотоциклетного спорту у Вінницькій області та Подільського союзу підприємств і ділових людей.

У 2017 році Олег потрапив в аварію під час чемпіонату світу з мотоперегонів серед ветеранів. Протягом двох років Алекса лікувався та відновлювався. Завдяки лікарям та міцному здоров'ю, у листопаді 2019 року він зміг повернутися до виконання обов'язків депутата міської ради.

Як відзначали журналісти громадського руху "Чесно", згідно з декларацією за 2016 рік вінницький обранець "живе виключно на пенсію близько 3000 грн на місяць. Фактично, депутат з ще двома синами живе за межею бідності, адже до мінімального доходу сім'ї з трьох осіб не вистачає ще 15 000 гривень на рік".

Крім того, у 2014 році він отримав кредит в розмірі 7,6 млн грн. "Якщо й далі депутат буде жити виключно на пенсію, то віддавати йому кредит доведеться 215 років".

Декларація

У березні 2019 року Олег Алекса опублікував електронну декларацію про свої доходи за минулий рік.

У депутата Вінницької міської ради немає нерухомості. Пересувається він на автомобілі Mercedes-Benz 220 1995 року випуску, який записаний на його помічника в міськраді Володимира Горобчука.

Єдиним джерелом доходу за 2018 рік стала пенсія - майже 49 тисяч. Грошові активи (банківські рахунки та готівкові кошти) вінницький депутат вважав за краще у декларації не вказувати. Зате задекларував свої фінансові зобов'язання - кредит на суму 7,6 мільйона гривень, який він взяв в 2014 році.

Посилання

Facebook

Відео

https://www.youtube.com/watch?v=njR0H-ec42o 

Дата народження
16 квітня 1966
Країна
Україна