рейтинги
рейтинги
27 березня, середа
Ашберн
Вхід
Дата народження
18 квітня 1967
Країна
Україна
Соц.мережі
459

Олег Барна

Український політичний діяч. Член партії "Блок Петра Порошенка".

Біографія

Олег Барна - уродженець Тернопільської області. Народився в 1967 році в родині сільських викладачів. Закінчив школу в рідній Нагірянці, а після вступив до одного з ВНЗ Тернополя. Проходив службу в Радянській армії. Олег Барна має диплом фізико-математичного факультету. Пізніше отримав освіту менеджера системи освіти, а також диплом юриста.

Кар'єра

Олег Барна - професійний учитель. Більше 13 років викладав точні науки в школах Ридодубова і Білобожниці.

Крім професійної кар'єри, активну участь брав у громадському та політичному житті. На початку 90-х брав участь у «революції на граніті» - студентських повстаннях в Києві.

Також регулярно організовував страйки вчителів і відстоював права працівників освіти.

У 1999 році Олег Барна організовує правозахисну групу у Білобожниці. У той же період вперше намагається потрапити в парламент.

У 2000-х Барна активно займається облаштуванням рідного села - Нагірянки.

Олег Барна - учасник «Євромайдану» і «Революції гідності». Був поранений в лютому 2014 року під час збройного протистояння в центрі Києва. Від подій тих років у Барни залишилися численні шрами.

З початком конфлікту на Сході України йде добровольцем в АТО. Командує мінометним розрахунком. Отримав контузію.

Досягнення

Олег Барна стає народним депутатом України восени 2014 за підсумками позачергових виборів до парламенту. Активно працює в профільних комітетах.

Крім професійного та політичного життя, активно займався спортом. Олег Барна володар срібної медалі чемпіонату України із зимового поліатлону.

Чутки і скандали

Олег Барна - скандальний політик. Вперше прославився в 2004 році, коли перекривав з/д сполучення і намагався зупинити поїзд із Москви в Софію, протестуючи проти скасування пільг сільським викладачам.

Потрапляв у корупційні скандали. Звинувачувався в службовій підробці і перевищенні повноважень. У 2009 році був позбавлений посади голови Нагірянского району на підставі незаконних доган і звільнень співробітників.

Широку популярність ім'я Олега Барни отримало на початку 2015 року, коли він з трибуни Верховної Ради обматюкав Президента РФ Володимира Путіна.

У наприкінці 2015 року Барна став героєм соціальних мереж і персонажем мемів після того, як підняв над собою тодішнього главу уряду - Арсенія Яценюка.

Олег Барна прославився постійними бійками в стінах парламенту і ексцентричною полемікою на адресу політичних опонентів.

Широкого розголосу набула ДТП за участю Барни, що відбулася влітку 2017 року. Тоді авто нардепа на повній швидкості врізалося в трамвай, після чого вагон зійшов з рейок. За результатами події Олег Барна і його пасажир серйозних травм не отримали.

Статки і джерела доходів

Олег Барна декларував лише дохід від депутатської діяльності - понад 150 тисяч гривень і 168 тисяч в якості компенсації.

Нардеп не має нерухомості і проживає в столиці в номері готелю «Україна». Однак Барна має готівкові кошти - понад 80 тисяч гривень та 36 тисяч доларів.

Особисте життя і сім'я

Олег Барна перебуває у шлюбі з Ольгою Барною - кандидатом наук і викладачем університету. Має синів Василя й Андрія. Брат Олега - Степан, є колишнім депутатом від БПП і очолює Тернопільську область.

Фото і відео

Дата народження
18 квітня 1967
Країна
Україна
Соц.мережі