Дата народження
19 січня 1971
Країна
Україна
Соцмережі

Олег Бриндак

Бриндак Олег Борисович: одеський чиновник, ексрегіонал, прихильник сепаратистів

Бриндак Олег Борисович - колишній офіцер СБУ, який з 2010 року працює в Одеській міськраді. Раніше був членом Партії регіонів, ідеї якої відстоює донині.

  1. Біографія
  2. Сім'я
  3. Освіта
  4. Кар'єра
  5. Компромат
  6. Декларація

Біографія

Олег Бриндак народився 19 січня 1973 року.

Сім'я

Одружений, виховав двох синів.

Освіта

У 1995 році закінчив Одеський державний університет ім. І.І. Мечникова, в якому вивчав історію. Потім вступив до аспірантури й захистив кандидатську дисертацію.

Кар'єра

Згідно з офіційною біографією, яка оприлюднена на сайті Одеської міськради, на початку трудової діяльності Олег Борисович працював в обласному Управлінні СБУ. Звільнений в запас у званні офіцера.

З 2000 по 2007 рік очолював Центр політичних досліджень при Інституті регіональних проблем.

У березні 2006-го успішно балотувався в народні депутати від Опозиційного блоку "Не так!".

У 2010-му Олег Бриндак був обраний від Партії регіонів депутатом Одеської міської ради.

У листопаді 2013 року зайняв посаду в.о. мера Одеси. У травні 2014-го його змінив Геннадій Труханов, який став новим градоначальником.

Компромат

У квітні 2014 року перед будівлею Верховної Ради в Києві пройшла мирна акція за участю проукраїнськи налаштованих одеситів. На мітинг приїхало більше сотні жителів Одеси, які за допомогою рупора і плакатів закликали не допустити такого ж розвитку подій, як у Донецьку.

Крім того, активісти вимагали звільнити в.о. мера міста Олега Бриндака через те, що він лояльно ставиться до сепаратистів.

Ще будучи секретарем Одеської міськради, депутат спробував видавити з місцевого медіапростору альтернативну думку на актуальні події в місті та країні. Так, чиновник зажадав від усіх одеських провайдерів кабельного ТБ припинити співпрацю з 5-ма міськими телеканалами, пригрозивши їм великими проблемами в разі невиконання. Ось так поставилися до опозиційних каналів колишні регіонали.

Декларація

За даними електронної декларації, Бриндак живе на одну державну зарплату. Утім, за кілька років вона зросла майже в 2 рази. Так, якщо в 2014 році чиновник задекларував дохід у розмірі 95 тисяч гривень, то в 2018-му його річний дохід склав 170 тисяч гривень.

Крім цього, депутат зберігає 90 800 гривень, 29 тисяч доларів та 5 300 євро на банківських рахунках, а також 100 тисяч гривень і 51 500 доларів готівкою.

Не бідує і дружина чиновника. Так, у 2018 році вона заробила більше 200 тисяч гривень. Ще у неї були заощадження в розмірі 115 тисяч гривень і 27 тисяч доларів.

У власності Олега Бриндака знаходиться квартира в Одесі площею 66 кв.м, приватний будинок у Вінницькій області на 180 кв.м, дві земельні ділянки, а також автомобіль HYUNDAI 2008 р.в.

Дата народження
19 січня 1971
Країна
Україна
Соцмережі