Дата народження
06 березня 1980
Країна
Україна
Соцмережі

Олег Дунда

Дунда Олег Андрійович: підприємець, співвласник бізнесу і новий "слуга народу" від Київщини

Дунда Олег Андрійович сім років працював у банківській сфері, потім займався бізнесом, а у 2019 році став парламентарем-мажоритарником від партії "Слуга народу".

Біографія

Дунда Олег Андрійович народився 6 березня 1980 року в Дніпропетровську.

Освіта

Олег Андрійович Дунда має диплом фінансиста, який він отримав в Державному інституті підвищення кваліфікації та перепідготовки керівних кадрів і фахівців металургійного комплексу (місто Дніпро)

Сім'я

Олег Дунда одружений.

Кар'єра

З 2000 по 2007 рік Олег Андрійович Дунда працював у банківському секторі. Спочатку у банку "Україна", а потім у "Приватбанку". Починав трудовий шлях економістом і досяг посади керівника департаменту.

У 2007 році був керівником проєктів у ТОВ "С. Ю. Десіжн", основним видом діяльності якої є неспеціалізована оптова торгівля. У тому ж році він обіймав посаду директора ТОВ "B.I.D.".

Через рік очолив ТОВ "А.В.С.", яка займається наданням в оренду і експлуатацією власного або орендованого нерухомого майна.

У восьмому скликанні Верховної Ради (2014-2019) Олег Андрійович Дунда був помічником народного депутата, представника фракції "Народний фронт" Дениса Вікторовича Дзензерського. Працював на громадських засадах.

У 2015 році Олег Дунда балотувався до Київської міської ради від партії "Відродження" по сімдесят сьомому мажоритарному округу. Однак стати депутатом Київради йому не вдалося.

Через три роки він взяв участь у позачергових парламентських виборах. Дунда йшов як кандидат від партії "Слуга народу" по дев'яносто першому (місто Фастів, Фастівський, Макарівський, Сквирський та частина Києво-Святошинського району) мажоритарному округу.

За нього проголосувало 35,0% (або 24 486) виборців. За найближчого опонента, самовисуванця Руслана Миколайовича Сольвара віддали свої голоси 15,23% (або 10 661) виборців.

Таким чином Олег Андрійович Дунда став народним депутатом дев'ятого скликання Верховної Ради.

У своїй програмі парламентарій збирається докорінно змінити стару систему влади. Він виступає за скасування недоторканності народних депутатів і спрощення процедури імпічменту президента.

У антикорупційній сфері Дунда виступає за впровадження обов'язкової конфіскації майна корупціонерів, а також притягнення чиновників до відповідальності за незаконне збагачення.

У соціальній сфері - введення базової зарплати педагогів на рівні трьох мінімальних плюс доплати за кваліфікацію і стаж. Він збирається домагатися від уряду прозорого механізму ремонту доріг за принципом «Найгірші допомоги ремонтуються першими», вирішувати проблему з вивезення сміття на законодавчому рівні.

Компромат

Як відзначають засоби масової інформації, У 2010 році, за сприяння тодішнього мера столиці Олександра Попова, Дунда знищив зелену зону на Печерських пагорбах, і побудував елітний житловий комплекс «Престиж Холл». Зараз він відомий тим, що жителями цього комплексу є народні депутати, міністри та інші можновладці.

Під час Євромайдану, Дунда активно допомагав прихильникам побіжного президента Януковича. Він забезпечував всім необхідним так званих «тітушек». Однак ексрегіоналу вдалося уникнути «кари небесної». Зрадивши своїх тодішніх партнерів, Олег Дунда сів під крило народного депутата Віталія Хомутинника, а також олігарха Ігоря Коломойського.

Декларація

Олег Дунда не подавав електронної декларації про свої доходи в 2019 році.

Посилання

Офіційний сайт кандидата в народні депутати

Особиста сторінка в Фейсбук

Офіційна сторінка в Фейсбук

Instagram

Відео

https://www.facebook.com/dunda.sluganarodu/videos/370319513670608/ 

Дата народження
06 березня 1980
Країна
Україна
Соцмережі