Дата народження
27 березня 1974
Країна
Україна
Соцмережі

Український музикант і продюсер, вокаліст групи ТНМК. Крім музичної діяльності, озвучував Джонні Деппа в українському дубляжі фільмів «Пірати Карибського моря: Скриня мерця» і «Пірати Карибського моря: На краю Світу». Займався музичним оформленням легендарного тележурналу «Каламбур». Хобі - подорожі, фотографія, автогонки. У цивільному шлюбі, є син.

Дата народження:
27.03.1974 р.

Рідне місто: Харків

Прізвисько Фагот дісталося Олегу від музичного інструменту, на якому він вчився грати.
З ранніх років Олег Фагот Михайлюта цікавився музикою, яка надалі стала його покликанням.
Здобувши середню освіту, він вступив до консерваторії на клас фагота.
У першій половині 90-х рр. Олег Фагот Михайлюта брав участь в таких групах, як: «Казма Казма», «Альфонс де Монфруа», «S.Y.D.».
У 1996-му році він приєднався до складу групи «ТНМК». У цьому колективі Олег Фагот Михайлюта став вокалістом, аранжувальником і саунд-продюсером.
У 1998-му році відбувся реліз дебютного альбому «ТНМК». Платівка отримала назву «Зроби мені хіп-хоп».
Неординарне звучання принесло «ТНМК» великий успіх. Незабаром колектив почав давати концерти, збираючи численну аудиторію. Музиканти почали зніматися в кіно і записувати саундтреки. «ТНМК» створили гімн футбольного клубу «Металіст».
Весь склад колективу знявся в художньому фільмі «Ненаситні». «ТНМК» зіграли епізодичну роль молодої групи, яка нарешті прославилася.
У 2012-му році Олег Фагот Михайлюта виступив як один із ведучих ранкового шоу на телеканалі «1 + 1». Його напарником став колега по «ТНМК» - Олександр Фоззі Сидоренко. В ефірі телепрограми Олег ділиться з глядачами музичними новинами.
Олег Фагот Михайлюта також створював музичне оформлення для популярного тележурналу «Каламбур».
Музикант також озвучив український дубляж Джека Горобця в п'яти частинах «Піратів Карибського моря». Він також дублював багато інших кінофільмів. У 2018-му році Олег Фагот Михайлюта озвучив чарівника Фіна в українському мультфільмі «Вкрадена принцеса. Руслан і Людмила".
У 2017-му році музикант зіграв дозорного міста Римова в кінокартині «Сторожова застава».
Олег Фагот Михайлюта також бере участь у різних телешоу.
У вільний від роботи час артист займається фотозйомкою. Він також любить подорожувати і проявляє інтерес до автогонок.

Особисте життя

У 2012-му році Олег Фагот Михайлюта розповів про зміни у своєму особистому житті. Музикант повідомив, що живе в цивільному шлюбі зі стилістом Ольгою Навроцькою. У пари є син. Проте батьки не поспішають в РАЦС. Закохані відзначають, що офіційний шлюб не є запорукою щастя. Крім того, в обох залишилися неприємні спогади від минулого шлюбу.
Трохи пізніше в тому ж році папараці застукали Олега за подружньою зрадою. Як повідомляють журналісти, це сталося на концерті Олега Скрипки. Лідер «ТНМК» прийшов на захід у повній самоті. Там він зустрів у натовпі якусь рудоволосу дівчину. Пара танцювала разом, Олег пристрасно обіймав і цілував свою нову подругу. Пізніше вони разом пішли.

Скандали


У 2018-му році «Радіо Свобода» створило відеоролик, в якому українські знаменитості звертаються до жителів зони АТО. У числі зірок був також Олег Фагот Михайлюта. Музикант висловив свою незгоду з тим, що тільки за допомогою української мови ми зможемо побудувати Україну. Артист зазначив: приблизно половина військових, які беруть участь в АТО, є російськомовними.
Така заява обурило багатьох українців. Користувачі соцмереж відзначили, що такою тезою псевдоукраїнське телебачення вже багато років промиває мізки своїм глядачам.

Статок

У 2013 році дохід групи «ТНМК» склав 300 тис. USD.

Дата народження
27 березня 1974
Країна
Україна
Соцмережі