Дата народження
21 серпня 1986
Країна
Україна
Соцмережі

Арсенюк Олег Олексійович: колишній опоблоківець з потужним сімейним бізнесом став Зе!депутатом

Арсенюк Олег Олексійович – комерційний директор розважального комплексу і син ексрегіонала – попри аншлаг фейкових кандидатів, зміг стати народним депутатом.

  1. Біографія
  2. Сім'я
  3. Освіта
  4. Кар'єра
  5. Компромат
  6. Декларація
  7. Посилання
  8. Відео

Біографія

Олег Арсенюк народився 21 серпня 1986 року в Черкасах, де і проживає.

Сім'я

Батько Олега – Олексій Максимович Арсенюк – відомий у Черкасах підприємець, власник розважального комплексу «Бочка» та ексдиректор державного підприємства Міністерства оборони України «Сакський центральний військовий клінічний санаторій ім. М. І. Пирогова».

Має Олег рідного брата Ігоря, який працює на посаді директора батькового комплексу «Бочка».

Олег Арсенюк одружений. Виховує сина.

Освіта

Олег Арсенюк має вищу освіту. Він закінчив Черкаський національний університет ім. Б. Хмельницького за спеціальністю «Економіка підприємства».

Кар'єра

Свій професійний шлях Олег розпочав іще у студентські роки як помічник керівника приватного підприємства. 

Наразі Олег Арсенюк - комерційний директор розважального комплексу «Бочка» в Черкасах.

Це бізнес-проєкт родини Арсенюка. За час його реалізації з пляжу, забрудненого сміттям, Арсенюки зробили справжній оазис. І що найголовніше - із вільним доступом, відповідно до чинного законодавства.

Крім того, Олег Арсенюк займається громадською діяльністю. Він активіст ГО «Асоціація інтелектуальних видів спорту України», ГО «Спортивний клуб «Вулкан», ГО «Суспільна реформа».

У 2019 році Олег Арсенюк балотується до Верховної Ради України по територіальному виборчому округу № 195 від партії «Слуга народу».

До виборів Олег Арсенюк встиг відремонтувати частину дороги по вулиці Гагаріна в Черкасах. Разом із небайдужими черкащанами неодноразово влаштував прибирання та облаштування прибережної зони Дніпра.

Олег Арсенюк переміг на виборах з результатом 41,11% (29 612 голосів). На другому місці опинився самовисуванець Євген Курбет - за нього віддали голоси 27,01% виборців (19 458 голосів).

Цікаво, що у 195-му окрузі був аншлаг Зе-кандидатів. Під стягом президента у Раду намагалися потрапити аж п'ять кандидатів, проте справжнім представником партії «Слуга народу» був лише Олег Арсенюк. Решта кандидатів виявилися фейковими. 

Компромат

Олег Арсенюк – син відомого в Черкасах підприємця Олексія Максимовича Арсенюка, колишнього члена Партії регіонів та екскандидата в нардепи від «Опозиційного блоку».

Олег Арсенюк стверджує, що має власне бачення щодо політики, тому не треба поєднувати його та батька у політичній сфері. 

Олег Арсенюк свого часу разом із братом Ігорем та батьком балотувався від «Опозиційного блоку» до Черкаської міської ради (2014 рік).

Цього факту Олег не заперечує, але відзначає, що скоро зрозумів, що ідеологія «Опозиційного блоку» не відповідає його позиції, на відміну від ідеології пропрезидентської партії «Слуга народу».

З 2008 року комплекс «Бочка», комерційним директором якого є Олег Арсенюк, славиться земельним скандалом. 

«Бочка» розташована у природозахисній смузі Дніпра. Держекоінспекція у Черкаській області заявила, що проєктування, будівництво та розміщення комплексу проведено з порушеннями вимог природоохоронного законодавства. 

У 2012 році Вищий господарський суд України виправдав підприємців.

Декларація

Згідно з чинним українським законодавством, кандидати в народні депутати повинні задекларувати свої доходи. При цьому декларації Арсенюка Олега Олексійовича на сайті НАЗК досі немає.

Посилання

Олег Арсенюк ділиться новинами та фото на своїй сторінці у Facebook.

Профіль Олега Арсенюка в Instagram.

Відео

https://www.youtube.com/watch?v=31djTloSjFU

https://www.youtube.com/watch?v=H1Ybv9aQ-44

Дата народження
21 серпня 1986
Країна
Україна
Соцмережі