Дата народження
04 січня 1987
Країна
Україна
Соцмережі

Олег Петровець

Петровець Олег Федорович: гречкосій та фейковий кандидат від "Слуги народу"

Петровець Олег Федорович у 2019 році намагався пройти до Верховної Ради у якості кандидата від партії "Слуга народу". Однак з'ясувалося, що він - фейковий кандидат. Після цього суд зобов'язав ЦВК виключити інформацію про партійність Олега Петровця.

Біографія

Петровець Олег Федорович народився 4 січня 1987 року у селі Старе Село Рівненської області.

Освіта

Після закінчення школи у 2004 році Олег Петровець перебрався до міста Ірпінь Київської області, де вступив до податкової академії. Випустився Олег у 2009 році з дипломом за фахом "правове забезпечення фінансової діяльності держави".

У 2007 році він отримав президентську стипендію. У студентські роки очолював профком студентів.

Сім'я

Олег Петровець з багатодітної сім'ї. Мати - вчителька, батько - працівника будинку культури.

Київський депутат не одружений. Дітей немає.

Кар'єра

Протягом двох років (2009 по 2011) Олег Петровець був співробітником Державного казначейства України. Працював на посаді головного спеціаліста-юрисконсульта відділу претензійно-позовної роботи юридичного департаменту.

Потім рік (2011-2012) він був юристом у адвокатській компанії МЛГруп ". З 2012 року Олег займається приватною адвокатською практикою, а з лютого 2014 роки він став фізичною особою-підприємцем.

З 2012 року Петровець працював помічником народних депутатів у трьох скликаннях Верховної Ради. У шостому скликанні - у представника блоку «Наша Україна» Руслана Князевича, в сьомому - у Лесі Оробець з ВО «Батьківщина», а у восьмому - у безпартійного Дмитра Білоцерківського. Працював Олег Петровець на громадських засадах.

У 2014 році Олег Петровець під другим номером політичної партії Лесі Оробець «Нове життя» успішно балотувався до Київської міської ради. 

Протягом року він був секретарем постійної комісії з питань власності. У Київраді залишався позафракційним.

Через рік був переобраний депутатом вже за мажоритаркою. Олег Петровець, як член Блоку Петра Порошенка переміг на сорок восьмому окрузі (Дніпровський район). У новому скликанні Київради він увійшов до фракції "Солідарність" і став членом постійної комісії з питань містобудування, архітектури та землекористування.

У 2019 році Петровець вирішив балотуватися до Верховної Ради. Як самовисуванець він йшов по сто сорок п'ятому мажоритарному округу (Київський район міста Полтави, Котелевський, Полтавський райони).

Однак стати народним депутатом йому не вдалося. Олег Петровець набрав всього 5,18% або 3 928 голосів підтримки. З цим результатом київський депутат опинився лише на четвертому місці.

У 2014 році політик став засновником і протягом п'яти років очолює громадську організацію «Свідомі», метою якої є боротьба з корупцією.

Через рік Петровець став ініціатором створення громадської організації «Асоціація інвесторів житла» (основний вид діяльності - захист прав інвесторів перед недобросовісними забудовниками).

У тому ж році став засновником ще однієї громадської організації - «Лівобережно-Слобідська рада». За задумом ініціатора вона створена для взаємодії з населенням Лівобережного масиву і Микільської слобідки, для оперативного вирішення проблем киян. Депутат заснував власний благодійний фонд.

У 2016 році Олег Петровець увійшов до складу Антикорупційної ради при столичному міському голові. Також він є членом недержавної некомерційної професійної організації "Національна асоціація адвокатів України".

Компромат

Журналісти звернули увагу, що "незважаючи на антикорупційну спрямованість його громадської організації, Петровець не увійшов до складу відповідної профільної комісії - постійної комісії з питань дотримання законності, правопорядку і запобігання корупції - ні в 2014-2015 рр., коли став секретарем постійної комісії з питань власності, ні у свою другу каденцію.

Крім того, перед початком місцевих виборів у 2015 році, як зазначають ЗМІ, "депутат займався облаштуванням дитячих майданчиків і заохочував громадян до встановлення безкоштовних газових лічильників, причому робив це ще до своєї реєстрації".

У 2019 році Олег Петровець був зареєстрований на парламентських виборах у якості кандидата від партії "Слуга народу".

У той самий час по сто сорок п’ятому мажоритарному округу балотувався інший кандидат від президентської партії - Андрій Боблях. За даними місцевих засобів масової інформації, саме "Андрій Боблях - єдиний кандидат від партії" Слуги народу", який "назвав свого конкурента "фейком".

Місцеві журналісти повідомляли, що "Полтавою поширюється газета, де Олега Петровця пов'язують з Володимиром Зеленським та партією «Слуга народу». А сам кандидат активно проводить зустрічі з місцевими жителями, копіюючи в своїй агітації символіку ЗеКоманди".

На Петровця, за даними преси, навіть було "відкрито кримінальне провадження". Однак він продовжував агітувати за себе як кандидат від "Слуги народу". Прес-служба Андрія Бобляха заявила, що їх опонент "робить на виборах все - тільки для того, щоб ввести людей в оману. І спотворити результати голосування".

Партія "Слуга народу" подала до суду на своїх лжепартійців, серед яких був і Олег Петровець. Зрештою, за даними ЗМІ, "шостий апеляційний адміністративний суд на вимогу партії "Слуга народу" зобов'язав Центральну виборчу комісію виключити з бюлетенів інформацію про партійність "лжепартійців" - кандидатів в депутати, які балотуються як ніби від цієї політсили".

Тоді Олег Петровець подав позов до Касаційного адміністративного суду, вимагаючи внести його до списків ЦВК саме як члена партії "Слуга народу". Однак, за повідомленнями полтавських журналістів, "касаційний адміністративний суд не задовольнив позов Олега Петровця про незаконність суду першої інстанції, який зобов'язав ЦВК не вносити до виборчого бюлетеня інформацію про приналежність кандидата до партії" Слуга народу".

Декларація

У березні 2019 року Олег Петровець опублікував свою декларацію за 2018 рік.

У селі Нова Українка на Рівненщині у політика є дві земельні ділянки загальною площею у три з половиною тисячі квадратних метрів.

Олег Петровець вказав дві столичні квартири. Однак обома він користується на правах безкоштовного проживання. Також на правах безоплатного користування за усною домовленістю він використовує машиномісцем.

Київський депутат пересувається на BMW 730D 2011 року. Петровець придбав автомобіль у 2018 році майже за мільйон гривень.

За 2018 рік дохід від заняття підприємницькою діяльністю склав два мільйони сто тисяч гривень. Ще чотириста сімдесят чотири тисячі Петровець отримав від продажу автомобіля.

На банківських рахунках Олег Петровець зберігає півтори тисячі гривень. Готівковими коштами він задекларував один мільйон вісімсот тисяч гривень і тридцять тисяч доларів.

Посилання

Сайт

Особиста сторінка в Фейсбук

Офіційна сторінка в Фейсбук

Youtube

Instagram

E-mail

E-mail приймальні

E-mail для ЗМІ

Відео

https://www.youtube.com/watch?v=PU3l9lkdc7Q 

Дата народження
04 січня 1987
Країна
Україна
Соцмережі