Дата народження
24 вересня 1968
Країна
Україна
Соцмережі

Олег Пономар

Український політичний оглядач, блогер і письменник.

Біографія

З'явився на світ 24.09.1968 року в місті Черкасах. Закінчив фінансово-економічний технікум та інститут банківської справи. У 1987 - 1989 роках служив в армії.

Відразу після демобілізації потрапив в ДТП: на машину, в якій їхав Олег Пономар, наїхав КАМАЗ. Олег вижив тільки тому, що не був пристебнутий і вилетів через лобове скло. Деякий час пролежав у комі.

Після армії вступив до Київського торгово-економічного університету, проте не закінчив його і з третього курсу, на початку 1990-х, емігрував до Канади.

Кар'єра

Із 2014-го року веде свій блог на Facebook, де, користуючись знайомствами і внутрішньою інформацією про те, що відбувається в уряді Сполучених Штатів Америки, дає оцінку поточних подій і прогнози на розвиток тенденцій, що намітилися.

Із 2015 року займається продажем кави свіжого обсмаження під брендом «Ponomario». 5% від суми виручки перераховує в волонтерську організацію «Повернись живим», 3% йдуть на фінансування блогу Олега Пономаря на Facebook.

Досягнення

Автор двох книг на тему поточних політичних подій: «Вітрина» (2015) розповідає про зміни в країні в 2014-2015 роках і їх вплив на світогляд і ставлення до України з боку країн-сусідів; «Колесо історії. Україна »(2018) - книга побудована як щоденник на основі постів Олега Пономаря в Facebook і охоплює події кількох років в Україні.

Увів три терміни для опису поточної ситуації в Україні: «Вітрина» - під цією рубрикою розповідає в блозі про зміни в країні, які можуть стати прикладом для інших країн колишнього соцтабору; «Військовий тигр» - прo зростаючу військову потужність і оснащення армії; «Анаконда» - загальна назва для пакетів санкцій, покликаних стримувати Росію.

Найпопулярніший блогер за опитуванням телеканалу ICTV в 2017 році. Входив за даними цього телеканалу в рейтинг «ТОП-100 блогерів» в 2015 і 2016 роках.

Аудиторія в Facebook - близько 167 000 читачів.

Чутки і скандали

Часто звинувачується в надто оптимістичному підході до аналітики і невиправдано позитивних прогнозах.

За його словами, інформацію для прогнозів отримує від впливових друзів і черпає з англомовної преси.

Стан і джерела доходів

Про офіційні доходи відомо мало. На своїй сторінці в Facebook відкрив дані банківської картки для пожертвувань і часто дякує за внески.

На сторінці свого сайту стверджує, що ведення блогу його «фул-тайм діяльність» - тобто інших засобів для існування у нього немає.

Особисте життя і сім'я

Із майбутньою дружиною познайомився в Києві і разом переїхали до Канади. Там народилися їхні діти: Клаудія (1996 р. н.) і Макс (1997 р. н.).

Розлучений. Діти живуть з матір'ю.

Проживає в Торонто, однак з 2014-го року багато часу проводить в Україні - після смерті батька доглядає за матір'ю.

У Черкасах живе його рідний брат-банкір із сім'єю.

Фото і відео

Світлина від Олега Пономаря.

https://www.youtube.com/watch?v=3iVjer9jQBA


Дата народження
24 вересня 1968
Країна
Україна
Соцмережі