Дата народження
27 квітня 1979
Країна
Україна
Соцмережі

Олег Шаблатович

Народний депутат України за списком Партії регіонів. Член Комітету Верховної Ради України з питань аграрної політики та земельних відносин.

Біографія

Олег Миколайович Шаблатович народився 27 квітня 1979 року в місті Дрогобич Львівської області. За освітою – юрист. Закінчив столичний національний університет.

Кар'єра

Олег Шаблатович офіційно бізнесом почав займатися в 21 рік. Однак за два роки до цього вже налагодив постачання з США і продаж в Україні освіжувачів повітря для автомобілів. Через кілька років відкрив фабрику з виробництва автомобільних аксесуарів в КНР.

Займався різними видами підприємництва. Керував юридичною та логістистичною фірмою, оптовою та приватною торгівлею. Але найприбутковішим виявилися операції з нерухомістю.

Досягнення

З 2009 року перебував у лавах партії «Сильна Україна» Сергія Тігіпка. Спочатку очолював осередок в одному зі столичних районів, а потім став на чолі бюро київської міської організації.

З 2009 по 2012 роки Олег Шаблатович був радником і начальником відділу технічної політики та інвестицій міністра культури Михайла Кулиняка.

У 2012 році «Сильна Україна» влилась до складу Партії регіонів. У тому ж році Олег Шаблатович разом з цією політичною силою увійшов в український парламент. У Верховній Раді Олег Шабатович займався питаннями аграрної політики та земельних відносин.

У 2014 році на позачергових парламентських виборах Олег Шаблатович балотувався від «Сильної України». Партія набрала всього 3% і не пройшла до Верховної Ради. Після виходу з Верховної Ради повернувся до заняття бізнесом. Очолює благодійний фонд «Добробут».

Чутки і скандали

У 2012 році, будучи мільйонером і народним депутатом, в декларації в графі «доходи за рік» вказав «всього» 50 тисяч гривень, а в графі «місце роботи» написав «тимчасово безробітний»

У січні 2013 року картка Олега Шаблатовича голосувала у Верховній Раді тоді, коли самого народного депутата не було в сесійній залі.

Статки і джерела доходів

Востаннє Олег Шаблатович декларував свої доходи в 2013 році. Тоді його дохід за рік склав більше трьох мільйонів гривень. З них на зарплату приходилось майже 200 тисяч. Матеріальна допомога екс-нардепу склала 34 тисячі гривень, 820 тисяч народний обранець отримав в якості відсотків і дивідендів.

Будучи народним депутатом, Олег Шаблатович володів 24 земельними ділянками, однією квартирою площею 103 кв. м в столиці України і двома гаражами. Автомобіль у політика тільки один. У 2013 році він придбав за 1,7 мільйона гривень Land Rover 4367.

Особисте життя і сім'я

Олег Шаблатович любить спорт. Грає в баскетбол, футбол і теніс.

Фото і відео


Дата народження
27 квітня 1979
Країна
Україна
Соцмережі