Дата народження
15 жовтня 1989
Країна
Україна
Соцмережі

Олег Шевчук

Ведучий третього сезону тревел-шоу «Особливості національної роботи», сценарист і комік.

Дата народження: 15.10.1989 р.
Рідне місто:
село Ширівці (Чернівецька область)

Після закінчення середньої школи Олег Шевчук вступив до Національного економічного університету. Там хлопець вивчав економічну кібернетику. Олег був зосереджений на серйозній професії та не замислювався про творчу діяльність. Про це за нього подумала староста групи. Коли Шевчук навчався на першому курсі, вона записала хлопця в команду КВК. Коли Олег поцікавився, чому саме його відправили в КВК, староста дала просту, але вичерпну відповідь:

«Ти смішний».

У цьому незабаром переконалося дуже багато людей.

У результаті Олег залишився задоволений і вдячний. Гра в КВК захопила хлопця і стала стартом для його творчого потенціалу. Досить скоро його гумористична діяльність стала вельми бурхливою. Олег Шевчук почав поєднувати акторську роботу зі сценарним ремеслом.

Через деякий час Шевчук став автором колективу «Замок Любарта». Пізніше Олег Шевчук почав писати сценарії для команди «Зайченя». Крім того, до хлопця часто зверталися знайомі з проханнями придумати жарти для програм. Він писав для них, але в душі мріяв сам стати ведучим шоу та озвучувати свої каламбури.

Своїм талантом Олег Шевчук також відзначався на різних телешоу. Глядачам особливо сподобався виступ Шевчука на програмі «Розсміши коміка».

Як це зазвичай трапляється, довгий час творчість не приносила Олегу прибутку. Щоб заробити, Олег Шевчук поєднував діяльність у КВК з роботою на радіо. Хлопець вів прямі ефіри. Крім того, гуморист був лаборантом і оператором, трудився торговим агентом і директором ресторану. Також хлопець займався ремонтами тентів для фур.

У 2018-му році Олег Шевчук вирішив здійснити свою сердечну мрію. Він відправився на кастинг ведучого телешоу «Особливості національної роботи». Олег дуже переживав, що не зможе обійти конкурентів, велика частина яких вже має хороший журналістський досвід. Проте продюсери програми віддали перевагу Шевчуку. Їм сподобалися дотепність і безпосередність Олега, а також його вміння жонглювати словами.

За визнанням Шевчука, в рамках цього проекту найскладнішим завданням стало роздягання. Ведучому довелося оголитися до трусів і втілити якусь подобу голого ковбоя з Манхеттена.

Особисте життя

Олег Шевчук не ділиться своїми романтичними історіями.

Статок

Інформація про доходи Олега Шевчука відсутня в ЗМІ.

Фото й відео

G:\Работа\2018\my.ua\2019\07 июль\22-26.07\25.07\Олег Шевчук.jpg


Дата народження
15 жовтня 1989
Країна
Україна
Соцмережі