Дата народження
17 жовтня 1980
Країна
Україна
Соцмережі

Музикант, співзасновник і фронтмен українського рок-гурту СКАЙ. З 2005 року Олег живе і працює в Києві. Принципово не бере участі у заходах, які можуть бути пов'язані з політичними силами. Олег із гуртом не проводить жодних виступів в Росії. Одружений, двоє дітей.

Дата народження: 17.10.1980 р

Рідне місто: Тернопіль

Олег Собчук народився в родині моряка далекого плавання. У дитинстві майбутня рок-зірка захоплювалася спортом. У вільний час Олег любив кататися на велосипеді або мопеді. Музика була ще однією пристрастю хлопця. У 10 років він почав освоювати гру на гітарі брата. Закінчивши школу, Олег Собчук вступив до Галицького коледжу. Там він рік навчався за спеціальністю «шофер-автослюсар». Потім він відправився в тернопільський педуніверситет. У цьому ВНЗ Олег Собчук освоїв професію психолога і соціального педагога в навчальних закладах.

У 2003-му році молодий чоловік отримав посаду торгового представника компанії «Техноком».

Ці події поєднувалися з музичним розвитком Олега. У 2001-му році разом зі своїм другом з коледжу Олександром Грищуком заснували групу «СКАЙ». У тому ж році відбувся перший виступ колективу.

Поступово «СКАЙ» завоювали широку аудиторію на Західній Україні. Гурт виступив на таких престижних фестивалях, як «Червона Рута», «Таврійскі ігри» і «Перлини сезону».

У 2005-му році «СКАЙ» знялися в телешоу «Молода кров». У цьому ефірі музикантів помітили представники компанії «Lavina Music». Незабаром сторони підписали контракт. Потім Олег Собчук переїхав до Києва, а група почала розвиватися стрімкими темпами.

У 2006-му році відбувся реліз дебютного альбому «СКАЙ». Платівка отримала назву «Те, що треба». Незабаром «СКАЙ» набули широкої популярності. Їх першим суперхітом став трек «Тебе це може вбити».

Співпраця з лейблом була перервана в 2016-му році з ініціативи Олега. Музикант вирішив самостійно розвивати свій колектив.

Через творчість Олег Собчук проявляє свою громадянську позицію. Деякі з його треків націлені на розвиток толерантного ставлення до ВІЛ-позитивних людей. Артист разом із групою «СКАЙ» брав участь Революції Гідності і виступав на Євромайдані. Колектив також підтримує дух бійців АТО, даючи концерти в гарячих точках.

Олег Собчук принципово не виступає на політизованих концертах і не гастролює в Росії.

Особисте життя

Олег Собчук перебуває у шлюбі. Ім'я його дружини - Марія. У 2003-му році у пари народилася дочка Тетяна. У 2009-му році в родині з'явився син Арсеній.

Cкандал

Олег Собчук не дає концерти в Росії. Музикант зазначив, що група знову гастролюватиме в РФ, коли там зникне Путінський режим.

Статок

Гонорар групи «СКАЙ» за виступ на корпоративі в 2011 році становив 3000 USD.

Дата народження
17 жовтня 1980
Країна
Україна
Соцмережі