Дата народження
01 березня 1979
Країна
Україна
Соцмережі

Олег Совік

Совік Олег Михайлович: ексрегіонал, який тепер працює з соратником Януковича

Совік Олег Михайлович - депутат Одеської міської ради. Раніше був членом Партії регіонів, а після зміни влади приєднався до колишнього регіонала Геннадія Труханова, який очолює скандально відому партію “Довіряй ділам”.

Біографія

Олег Совік народився 1 березня 1979 року. Виріс і проживає в Одесі. Має особистий профіль у Фейсбук.

Сім'я

Одружений, виховав двох дітей. 

Освіта

Вищу освіту отримав в Одеській державній академії харчових технологій, де вивчав бухгалтерію. Згодом вступив до Одеського державного університету ім. Мечникова, в якому отримав диплом юриста. Також навчався в Одеському регіональному інституті державного управління. 

Кар'єра

Згідно з офіційною біографією, у 2002 році Олег Совік влаштувався помічником голови правління ВАТ “Спецавтоматика”. Через 5 років очолив це підприємство. 

У 2013-му став заступником голови Приморської райдержадміністрації, що підпорядковується Одеській міській раді. 

Через рік очолив комунальне підприємство “Автобаза санітарного транспорту”, директором якого працює донині. 

Також Совік займається громадською та політичною діяльністю. У 2010 році вперше пройшов до Одеської міськради від Партії регіонів. 

У нинішній час є депутатом Одеської міської ради 7-го скликання. Був обраний у 2015 році від партії Труханова “Довіряй ділам”, членом якої є. В раді працює в постійній комісії з питань ЖКГ, екології та надзвичайних ситуацій.

Компромат

Усім відомо, що через процвітання корупції в Україні державні тендери у більшості випадків виграють підприємства, які хоч якось пов'язані з депутатами провладної коаліції. За даними ЗМІ, така ж ситуація склалася і в Одеській міськраді, чиновники якої купують у “своїх”.

Так, журналісти повідомляють, що КП “Автобаза санітарного транспорту”, яким вже довгий час керує член партії “Довіряй ділам” Олег Совік, виграло низку тендерів на загальну суму 436,5 мільйона гривень

Лише за 2018-2019 роки це підприємство виграло 74 держамовлення. Більше всіх із “Автобазою” співпрацює Департамент охорони здоров'я Одеської міської ради, в якій директор КП працює депутатом.

Декларація

Згідно з електронною декларацією за 2014 рік, дохід Олега Михайловича Совіка склав 88 500 гривень, які він отримав виключно в якості заробітної плати. Вже у 2018 році чиновник отримав майже 336 тисяч гривень доходу. При цьому його дружина, яка у 2014-му заробила всього 3 400 гривень, принесла в сім’ю майже стільки ж, скільки і її чоловік - 300 тисяч гривень, які отримала від заняття підприємницькою діяльністю.

Крім цього, у 2018 році депутат задекларував 35 тисяч доларів заощаджень. Ще 180 тисяч гривень зберігала його дружина.

У власності Совіка і його дружини знаходиться три земельні ділянки в Одесі та області, приватний будинок площею 377 кв.м та підвал площею 202 кв.м в Одесі, квартира на 75 кв.м , яка знаходилась на етапі будівництва, а також два магазини в місті. Також подружжя має право користування на житловий будинок площею 400 кв.м в Одеській області.

Крім цього, на дружину депутата записані два “Лексуси” 2012 року випуску, які вона придбала на початку 2014-го та в 2016 році.

Дата народження
01 березня 1979
Країна
Україна
Соцмережі