Дата народження
01 березня 1976
Країна
Україна
Соцмережі

Олег Стукан

Стукан Олег Степанович: депутат Вінницької міської ради та комерційний директор будівельної компанії

Стукан Олег Степанович - топменеджер сімейної будівельної компанії, яка зібралась "реконструювати" їдальню в 11-поверховий будинок.

  1. Біографія
  2. Освіта
  3. Сім’я
  4. Кар’єра
  5. Компромат
  6. Декларація
  7. Посилання
  8. Відео

Біографія

Олег Степанович Стукан народився 1 березня 1976 року у місті Хмільник Вінницької області.

Освіта

У 1993 році Олег закінчив школу № 1 у Вінниці. Стукан має три дипломи. У 1999 році він став лікарем-хірургом (Вінницький національний медичний університет ім. Пирогова). Через десять  років Стукан закінчив Міжрегіональну Академію управління персоналом і отримав кваліфікацію "Економіст. Менеджер з персоналу".

У 2013 році він закінчив Одеський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України та став дипломованим держуправлінцем.

Сім’я

Стукан перебуває у шлюбі. Дружину звуть Людмила. Вона є власницею ТОВ "Агентство нерухомості "Олімп" та працює у медичному університеті Вінниці.

Олег — батько трьох дітей: сина Андрія та дочок Дар'ї та Софії.

Кар'єра

Після закінчення інтернатури у 2001 році Олег працював лікарем-хірургом в Центральній районній лікарні Вінницького району. Паралельно з основною роботою з 2001 року Стукан очолював ТОВ "Агентство нерухомості" Олімп ".

У жовтні 2007 року він став заступником головного лікаря, завідувачем інформаційно-аналітичним відділенням Вінницької міської клінічної лікарні № 1. З січня 2014 по липень 2014 року Стукан обіймав посаду першого заступника глави Літинського району (Вінницька область). У серпні 2015 року Олег став комерційним директором ТОВ "Будмонтажпроект".

У жовтні того ж року його обрано депутатом Вінницької міської ради від БПП "Солідарність" (територіальний виборчий округ №21). Стукан — заступник голови постійної комісії міської ради з питань освіти, культури, молоді, фізкультури і спорту. Також він координатор громадської ініціативи "Я люблю Старе місто".

Компромат

У 2017 році ЗМІ повідомляли, що родичі депутата збираються будувати на землі міністерства оборони 11-поверховий будинок. 

"Будівництво називають реконструкцією їдальні з надбудовою багатоповерхового житлового будинку". Крім самого будинку планувалося будівництво критого паркінгу, а на його даху - дитячий майданчик, дитячий спортивний майданчик і майданчик для відпочинку.

Згідно з даними Публічної кадастрової карти України, ця земельна ділянка має обмеження у використанні, через зони особливого режиму забудови.

Замовником проєктної документації на новий будинок виступає ТОВ "Будмонтажпроект", засновниками якого є Стукан Сергій Степанович і Стукан Степан Сергійович. Комерційний директор компанії - Олег Стукан.

Декларація

У березні 2019 року Олег Стукан опублікував електронну декларацію про свої доходи за 2018 рік.

Депутат міської ради володіє житловим будинком (436,5 кв.м.) та земельною ділянкою (957 кв.м.) у Вінниці. Дружина Стукана має два офіси (48,4 та 64,8) у Вінниці та дві земельні ділянки (селище Стрижавка — 3000 кв.м. та село Вінницькі Хутори — 14000 кв.м.).

Олег пересувається на автомобілі Toyota Highlander 2015 року випуску (вартістю у 993 тисячі гривень), Людмила — на Peugeot 2008 року випуску.

За 2018 рік у якості зарплати Стукана в ТОВ "Будмонтажпроект" отримав 54,5 тисячі гривень. У Вінницькому медуніверситеті зарплата його дружини склала 228,9 тисячі. Дохід Людмили від зайняття підприємницькою діяльністю — 5,8 тисячі.

Готівковими коштами депутат міської ради задекларував 495 тисяч гривень та 14 тисяч доларів. У подружжя готівкою зберігається 437 тисяч гривень та 21 тисяча євро.

Посилання

Facebook

Відео

https://www.youtube.com/watch?v=MRSdXH9zEhU 

Дата народження
01 березня 1976
Країна
Україна
Соцмережі