Дата народження
26 лютого 1984
Країна
Україна
Соцмережі

Олег Тарасов

Тарасов Олег Сергійович: агробізнесмен і народний депутат від партії "Слуга народу"

Тарасов Олег Сергійович спадкоємець агромільйонера, власник кількох компаній і парламентарій дев'ятого скликання.

Біографія

Тарасов Олег Сергійович народився 26 лютого 1984 року в місті Кіровоград (нині Кропивницький).

Освіта

У 2006 році Олег Тарасов закінчив Інститут міжнародних відносин КНУ імені Тараса Шевченка за спеціальністю "Міжнародний бізнес".

Сім'я

Батько Олега Тарасова - агробізнесмен і мільйонер Сергій Тарасов. Очолює "I & U Group". Компанія займається вирощуванням зернових, олійних культур і цукрових буряків в Кіровоградській області. Її земельний банк становить близько п'ятдесяти тисяч гектарів. Вартість бізнес-потужностей близько сорока мільйонів доларів.

Інформації про сімейний стан Олега Тарасова у відкритих джерелах немає.

Кар'єра

Олег Тарасов починав працювати у якості менеджера зовнішньоекономічної діяльності. На момент парламентських виборів 2019 року він був заступником директора з зовнішньоекономічної діяльності приватного підприємства "Агроекстра". Основним видом діяльності компанії є оптова торгівля зерном, необробленим тютюном, насінням та кормами для тварин.

У 2010 році він був заступником директора ТОВ "Агроспецсервіс".

Тарасов обіймає посаду заступника голови ГС "Всеукраїнська Аграрна Рада" і керівника "Українського зернового союзу".

Відповідно до системи YouControl - онлайн-сервісу перевірки компаній Тарасов - засновник і керівник великої кількості аграрних підприємств з групи компаній "I & U Group".

У 2010 році Олег Тарасов брав участь в так званих "народних праймеріз" партії Сергія Тігіпка "Сильна Україна" у міську раду Кіровограда (Кропивницького).

У 2019 році він балотувався від партії "Слуга народу" на парламентських виборах. За результатами виборів його сімдесят другий номер виявився прохідним і Олег Тарасов став народним депутатом.

Компромат

За сім років до того як стати парламентарем Олег Тарасов потрапив у дорожньо-транспортну пригоду. На своєму автомобілі він протаранив машину поліцейських.

Декларація

Електронної декларації Олег Тарасов не подавав.

Посилання

Особиста сторінка в Фейсбук

Дата народження
26 лютого 1984
Країна
Україна
Соцмережі