Дата народження
22 травня 1968
Країна
Україна

Олег Ткаченко

Ткаченко Олег Петрович: депутат-прогульник Вінницької міської ради та член фракції “Об'єднання "Самопоміч"

Ткаченко Олег Петрович — фіндиректор приватного підприємства, де кінцевий бенефіціар пов'язаний з фірмами, які були оштрафовані за рішенням суду за недобросовісну конкуренцію при тендерних закупівлях.

  1. Біографія
  2. Освіта
  3. Сім’я
  4. Кар’єра
  5. Компромат
  6. Декларація
  7. Посилання

Біографія

Олег Петрович Ткаченко народився 22 травня 1968 року у селищі Фрунзівка ​​(нині Захарівка) Одеської області. З 1973 року проживає в місті Вінниці.

Освіта

У 1987 році Ткаченко закінчив Вінницький політехнічний технікум. Через десять років він отримав диплом економіста у Київському національному торговельно-економічному університеті.

Сім’я

Ткаченко одружений. Дружину звуть Тетяна. Вона є доцентом кафедри пропедевтики внутрішньої медицини Вінницького національного медичного університету ім. М. І. Пирогова. Також Тетяна займається підприємницькою діяльністю.

У цьому шлюбі народився син Денис.

Кар'єра

У 1990 році Олег влаштувався на роботу техніком-електромеханіком. Через п'ять років він очолив відділ маркетингу ТОВ "Іштар". З 1997 по 1998 рік Ткаченко керував ТОВ "Відродження".

Потім два роки він провів на посаді старшого менеджера оптової торгівлі ТОВ "Новобуд". З 2002 року Олег став одним із засновників та генеральним директором групи компаній "Винфорт". З 2015 року — фінансовий директор ПП "Вінфорт".

Він має частку в статутному фонді:

  • ПП "Вінфорт" - (20%, оптова торгівля товарами господарського призначення);
  • ТОВ "Вінницька дистриб'юторна компанія - (20%, оптова торгівля товарами господарського призначення);
  • ТОВ "Вінфорт Продукт" - (20%, неспеціалізована оптова торгівля).

У жовтні 2015 року Ткаченко став депутатом Вінницької міської ради від партії "Об'єднання "Самопоміч" (територіальний виборчий округ №52). Олег входить до складу постійної комісії міської ради з питань освіти, культури, молоді, фізкультури і спорту.

Компромат

За даними громадського руху "Чесно", Олег Ткаченко за перший рік роботи депутатом пропустив 38% засідань комісії з питань освіти, а також 25% — сесійних засідань міськради.

Ткаченко — фінансовий директор ПП "Вінфорт". Засновником та кінцевим бенефіціаром є Авагян Айкануш. Журналістське розслідування передачі "Наші гроші" виявило, що Айкануш пов'язаний з фірмами, яких за рішенням суду оштрафували за недобросовісну конкуренцію при тендерних закупівлях.

Декларація

У лютому 2019 року Олег Ткаченко опублікував електронну декларацію про свої доходи за 2018 рік.

Депутат міської ради задекларував квартиру (45,5 кв.м.), яка оформлена на Наталю Іллівну Рябцеву. Дружині Ткаченко належить земельна ділянка (0,14 га) і житловий будинок (258,1 кв.м.) в селі Березина Вінницької області.

Олег пересувається на автомобілі Volkswagen Jetta 2015 року випуску. У 2018 році він придбав машину за 108 тисяч. Тетяна їздить на Infiniti FX35 2007 року випуску. У 2013 році автомобіль коштував 130 тисяч.

За 2018 рік у якості зарплати Ткаченко отримав 78 тисяч. Зарплата його дружини у медичному університеті склала 158 тисяч. Дохід Тетяни від зайняття підприємницькою діяльністю — 325,7 тисячі. Депутат задекларував як готівкові кошти сто тисяч гривень.

Посилання

Facebook

Дата народження
22 травня 1968
Країна
Україна