Дата народження
28 вересня 1993
Країна
Україна
Соцмережі
185

Олег Верняєв

Олег Верняєв - український гімнаст, чемпіон світу, чотириразовий чемпіон Європи, дворазовий чемпіон Європейських ігор, олімпійський чемпіон ігор у Ріо-де-Жанейро 2016. У 2015 році став першим українським спортсменом, який завоював Кубок світу зі спортивної гімнастики. 

Біографія

Олег Верняєв - уродженець Донецька, в якому народився в 1993 році. З ранніх років займається легкою атлетикою і є учнем спеціалізованих навчальних закладів.

Кар'єра

Вперше Олег Верняєв стає відомим в Україні в 2012 році, коли бере участь в Олімпіаді в Лондоні. Також стає володарем срібла на чемпіонаті Європи. У 2013 році визнається третім кращим гімнастом континенту. Також займає друге місце на Універсіаді в Казані.

У 2014 році Олег Верняєв стає одним з найкращих легкоатлетів сучасності. Тоді на Чемпіонаті Європи він стає володарем золота і двох бронз.

Стає володарем Кубка світу з легкої атлетики. Олег Верняєв - перший український спортсмен, удостоєний цієї нагороди.

У 2015 році стає абсолютним чемпіоном «Старого світу». У наступному році Олег Верняєв отримує на Кубку світу з легкої атлетики три золотих і одну срібну медаль.

У 2016 році український спортсмен отримує срібну медаль в абсолютній першості на Олімпіаді в Бразилії. Також отримує золото під час змагань на паралельних брусах.

Успішно виступає на світових змаганнях в період 2016 - 2017 років, проте в 2018 році був змушений взяти перерву через численні травми.

Досягнення

Олег Верняєв - кращий український легкоатлет сучасності. Є олімпійським чемпіоном і чемпіоном світу зі спортивної гімнастики. Володар Ордена Данила Галицького та нагороди «За заслуги».

Чутки і скандали

Олег Верняєв викликав скандал в ЗМІ в 2016 році, коли заявив, що так і не отримав квартиру за свою перемогу на Олімпіаді. Чемпіонат повідомив, що обіцяна йому житлоплоща знаходиться в недобудованому будинку, здача якого в експлуатацію затягнута на невизначений термін. Тоді Олег Верняєв спровокував чутки про те, що українська влада проводить махінації з призовими квартирами для спортсменів.

Статки і джерела доходів

Олег Верняєв є володарем невеликих статків. Так, за свої успіхи на Олімпіаді він отримав призових на суму  225 тисяч доларів. Сотні тисяч він також отримав за свої перемоги на інших міжнародних змаганнях. Також має свою квартиру в Києві і особистий автомобіль.

Особисте життя

На сьогодні - неодружений. Олег Верняєв веде активне особисте життя, за яким шанувальниці стежать в соціальних мережах.

Фото і відео

Дата народження
28 вересня 1993
Країна
Україна
Соцмережі