Дата народження
31 липня 1973
Країна
Україна
Соцмережі

Співак, автор пісень

Дата народження: 31.07.1973 р.

Рідне місто: село Вербівка (Черкаська область)

Олег народився в сім'ї фермерів. З дитинства він мріяв про мотоцикл, але батьки подарували йому гітару. Тоді він не знав, що саме в ній криється його успішне майбутнє.

У школі Олег навчався виключно погано. Коли його викликали до дошки, він нерідко тікав з класу, вистрибуючи через вікно. Разом з тим він брав активну участь у самодіяльності. Олег навчався співати та грати на електрогітарі.

Нарешті, закінчивши школу, юний хуліган вступив у Канівське училище культури на хормейстерське відділення. Завершивши навчання, він отримав роботу в Черкаській обласній філармонії. У 20 років Олег Винник став солістом Черкаського державного народного хору.

У рамках програми культурного обміну Олегу вдалося пройти стажування в Німеччині. Там йому запропонували роботу в Люнебургському театрі Нижньої Саксонії, де він продовжив кар'єру як оперний виконавець.

Протягом двох років Олег Винник додатково навчався вокальній майстерності в Гамбурзі. Після співак грав в оперетах і мюзиклах.

У 2011-му році Олег Винник повертається в Україну, щоб побудувати сольну кар'єру. Велику популярність на Батьківщині йому принесла пісня «Щастя».

19-го грудня 2011-го року співак випустив дебютний альбом «Ангел». Так зародилися його слава і насичена музична діяльність в Україні. Періодично Олег повертається до Німеччини для якісного запису нових пісень.

Крім музичних досягнень, глянцеві журнали відзначають зовнішні дані популярного артиста. Олег Винник вважається одним з найкрасивіших українців, що підтверджують чарти багатьох видань.

Особисте життя

Олег Винник вважає за краще тримати в таємниці своє особисте життя. Проте у 2005-му році в інтерв'ю з німецьким журналом співак повідомив, що у нього є дружина і син.

Пізніше журналісти ТСН з'ясували, що Олег Винник давно одружений на своїй бек-вокалістці Таїсії Сватко, відомій під псевдонімом Таюне. Їхній син вчиться в Європі.

Скандали

На початку 2018 го року журналісти програми ТСН зняли скандальний сюжет про сім'ю Олега Винника. Як з'ясувалося, його мати та старша сестра живуть в злиднях. Співак не допомагає родичам і вкрай рідко відвідує їх. Продюсер зірки Олександр Горбенко спростував ці факти. Він звинуватив канал «1 + 1» в створенні замовного матеріалу з метою очорнення репутації Олега Винника.

Статок

У 2017-му році Олег Винник заробив 1,8 млн USD, замкнувши п'ятірку найуспішніших співаків України.

Дата народження
31 липня 1973
Країна
Україна
Соцмережі