Дата народження
12 жовтня 1992
Країна
Україна
Соцмережі
1034

Олег Жох

Олег Жох - український армреслер, чинний чемпіон світу з армспорту на ліву руку у ваговій категорії до 70 кг. Заслужений майстер спорту України (2012). Ліва рука має вроджену гіпертрофію. Неодружений.

Біографія

Олег Жох - знаменитий український армрестлер. Народився спортсмен в 1992 році в селі Оженин, що розташоване в Рівненській області. У 2009 році переїздить до Києва, де вступає до Університету водного господарства та природокористування. Саме у ВНЗ Олег Жох починає займатися спортом і досягає в ньому великих висот. Успіх українця в армреслінгу пояснюється вродженою аномалією. Так, його ліва рука гіпертрофована, що робить його практично непереможним борцем.

Кар'єра

У 2009 році вперше бере участь в Чемпіонаті України з армреслінгу, на якому займає четверте місце. Починає професійно тренуватися під керівництвом Олександра Комаревича.

У 2010 році Олег Жох стає чемпіоном країни серед юнаків. У тому ж році займає третє місце на чемпіонаті Європи, а також виграє на турнірі Nemiroff World Cup 2010 року.

У 2011 році стає чемпіоном Європи, а також виграє на турнірі Nemiroff World Cup в категорії чоловіків вагою до 70 кілограмів.

У 2012 році Олег Жож стає одним з найсильніших армреслерів світу, перемагаючи суперників, які на 40 кілограмів важчі від нього, зокрема дагестанця Занкарханова.

Досягнення

Олег Жох сім разів ставав чемпіоном світу серед реслерів. Тричі ставав найсильнішим спортсменом Європи. Українець сім разів вигравав на міжнародних турнірах Nemiroff World Cup. Двічі ставав переможцем A1 Russian Open. Олег Жох нагороджений званням «Заслужений майстер спорту України».

Чутки і скандали

Український спортсмен є практично непереможним борцем. Невразливість армреслера пояснюється його вродженим дефектом - збільшеною лівою рукою. Багато фанатів реслінгу і експерти стверджують, що Олег Жох змагається не  на рівних, оскільки всі його суперники - борці з «нормальними руками». Фактично, українця звинувачують у використанні свого дефекту для отримання власної вигоди і перемог на міжнародних чемпіонатах.

Статки і джерела доходів

Олег Жох заробив кілька сотень тисяч доларів в якості преміальних за свої численні перемоги на міжнародних змаганнях і турнірах. Спортсмен має власне житло і автомобіль.

Особисте життя і сім'я

Олег Жох не поширюється про своє особисте життя. Відомо, що у нього були дівчата, однак чемпіон приховує їх від громадськості. Більшість свого часу Жох витрачає на тренування і змагання.

Фото і відео


Дата народження
12 жовтня 1992
Країна
Україна
Соцмережі