Дата народження
07 липня 1985
Країна
Україна
Соцмережі

Олег Звягін

Звягін Олег Сергійович: бездомний депутат і постійний помічник Олексія Гончаренка

Звягін Олег Сергійович разом зі своїм шефом Олексієм Гончаренком у 2014 році "перевзувся", і з Партії регіонів перейшов у БПП. На виборах 2015 року Звягін "відзначився" роздачею картоплі і цибулі.

  1. Біографія
  2. Освіта
  3. Сім'я
  4. Кар'єра
  5. Компромат
  6. Декларація
  7. Посилання
  8. Відео

Біографія

Звягін Олег Сергійович народився 7 липня 1985 року в місті Одеса.

Освіта

У 2007 році Олег Звягін отримав одразу два дипломи: менеджера (Одеська філія Європейського університету) і логіста (Одеський національний морський університет). У 2004 році був студентським мером Одеси.

Сім'я

Олег Звягін одружений. Дружину звуть Юлія. Вона працює у ТОВ "Інтерскол України". Компанія займається оптовою торгівлею техніки і обладнання.

У пари є одна дитина - дочка Валерія.

Кар'єра

Олег Звягін з 2008 року обіймав керівні посади в приватних фірмах. З 2017 року став приватним підприємцем.

З 2006 по 2010 рік він був помічником депутата Одеської міської ради від Партії регіонів Олексія Олексійовича Гончаренка.

У 2010 році і сам став депутатом від Партії регіонів в Одеській міській раді. Через п'ять років Звягін був переобраний. Але вже від Блоку Петра Порошенка. Переміг він по тридцять першому мажоритарному округу. У міській раді Звягін входить до фракції "Солідарності" і постійної комісії з питань планування, бюджету і фінансів.

У восьмому скликанні Верховної Ради (2014-2019) Олег Звягін був помічником народного депутата, представника БПП, все того ж Олексія Гончаренка. Працював Олег на громадських засадах.

У 2019 році Звягін брав участь в парламентських виборах у якості кандидата в народні депутати від партії "Європейська Солідарність".

Він балотувався по сто тридцять четвертому мажоритарному округу (частина Малиновського району міста Одеса). Стати парламентарем Звягіну не вдалося. За нього віддали свої голоси лише 5,68% (або 4156) виборців. Це виявилося тільки сьомим результатом на окрузі.

Компромат

Як повідомляв у 2011 році сайт "Взгляд из Одессы", Олег Звягін мав у місті незаконний і шкідливий для здоров'я бізнес. Звягін розставив по всьому місту вісім пунктів прокату дитячих електромобілів.

Як відзначають одеські журналісти, машинки ці не мали ні ліцензії, ні права експлуатації. Закуплені вони, як стверджує їх обслуговуючий персонал, по-дешевці у Китаї, зроблені з перероблених матеріалів, тобто вторсировини, не сертифіковані і ввезені в Україну незаконно. Вони шкідливі для здоров'я дітей, оскільки матеріал, з якого вони виготовлені, дуже токсичний.

У Мережі перед виборами до міськради 2015 року з'явилася інформація, що Олег Звягін займається підкупом виборців. Одеситам, як зазначається в повідомленні, мішками роздавали цибулю і картоплю.

Декларація

У березні 2019 року Олег Звягін опублікував електронну декларацію про свої доходи за минулий рік.

Згідно з поданими даними, одеський депутат і його дружина не мають ніякої нерухомості. Автомобіль у Звягіна з'явився тільки в травні 2019 року. Nissan Rogue 2016 року випуску депутат придбав за шістсот тридцять тисяч гривень.

Звягіну належать тридцять три відсотки ТОВ "Виробничо-комерційної фірми "Електромобілі". Він же є і її кінцевим бенефіціаром.

Загальний дохід Олега Звягіна за минулий рік склав 1,345 мільйона гривень. Юлія Звягіна заробила сто шістнадцять тисяч гривень.

Банківських рахунків в подружжя немає. Готівковими коштами він задекларував двісті тисяч гривень і дев'яносто тисяч доларів. У подружжя мається п'ятнадцять тисяч євро.

Посилання

Особиста сторінка в Фейсбук

Е-mail

Адреса приймальні: 65017, м. Одеса вул. Єфімова, 28

Години прийому: щосереди з 16.00 до 19.00

Відео

https://www.youtube.com/watch?v=MxvFTTyfy4o&t=38s 

Дата народження
07 липня 1985
Країна
Україна
Соцмережі