Дата народження
29 квітня 1959
Країна
Україна
Соцмережі

Олександр Бакуменко

Бакуменко Олександр Борисович

Громадський діяч, представник аграрного лобі, депутат ВР (VIII скликання)

Дата народження:
29.04.1959 р.

Рідне місто: Харків

Після школи Олександр Бакуменко вирішив піти по стопах свого брата. Він вступив до Харківської зооветеринарної академії. Там Олександр навчався за фахом зооінженера.

Ще в студентські роки хлопець розпочав свій трудовий шлях. Олександр працював бригадиром в УЧГОСП «Прогрес» зооветеринарного інституту.

Після армії Бакуменко пропрацював в ряді сільськогосподарських підприємств. Діяльність в таких компаніях він вів з 1985-го по 1998-й рік.

У 1999-му році Олександр Бакуменко занурився в громадську роботу.

У 2003-му році Бакуменко став головою ради директорів компанії «Союз птахівників України».

Через 4 роки він обійняв посаду гендиректора асоціації «Союз кормовиробників України».

У 2014-му році Олександр Бакуменко закінчив свою роботу в громадських організаціях. Причиною тому послужило отримання мандата парламентського депутата. На той момент Олександр Бакуменко перебував у «Блоці Петра Порошенка».

Особисте життя

Олександр одружений з Людмилою. У пари є дочка Валерія.

Скандали

У 2010-му році яйця призвели до міжнародного скандалу. З супермаркетів Німеччини стали масово вилучати курячі яйця. З'ясувалося, що в цій продукції одного постачальника виявили вміст діоксиду. Після перевірки експерти заявили, що винних треба шукати в Україні. За словами фахівців, діоксид в яйцях з'явився через отруєння курки. Їх корм, а точніше – кукурудзу – купували в Україні. Отже, кукурудзу вирощували не по нормах. Німецькі експерти зажадали пояснень від української сторони.

Висловитися вирішив Олександр Бакуменко, представник українських аграріїв. Він нагадав, що українські фермери працюють через європейських посередників, тому всі питання до них. Українську кукурудзу до Німеччини возили нідерландські компанії. На думку Бакуменко, крайніх потрібно ловити там.

Олександра Бакуменко називають лобістом аграрного олігарха Юрія Косюка, власника бренду «Наша Ряба». Але не тільки йому Бакуменко продає свій голос. Це з'ясував журналіст програми «Віснику державних закупівель» у 2018-му році. Він зробив фейкову розсилку по парламентських депутатах від імені Ігоря Кононенка. У повідомленні псевдо-Кононенко просив проголосувати за закон. За цю послугу він запропонував 50 тис грн. Олександр Бакуменко погодився на ці умови.
Крім того, політик є одним з активних кнопкодавів Парламенту.

У 2018-му році стало відомо, що сім'ю Бакуменко обікрали. Дружина нардепа звернулася в поліцію із заявою. За її словами, невідомі вночі викрали її автомобіль марки «Toyota».

Статок

У 2015-му році Олександр Бакуменко задекларував зарплату в розмірі 79 826 грн. Політик зберігає 150 000 USD готівкою.

Разом з дружиною він володіє квартирою в Києві площею 122,8 м². Нардепу належать автомобілі «Mersedes-benz GL 350CDI 4 Matic» і «Hyundai Sonata».

Олександр Бакуменко надає перевагу елітним наручним годинникам. Він володіє двома такими виробами брендів «Blancpain» і «Frank Muller».

Фото/відео

G:\Работа\2018\my.ua\2019\1 январь\28-31\28\Александр Бакуменко.jpg
Дата народження
29 квітня 1959
Країна
Україна
Соцмережі