Дата народження
14 червня 1979
Країна
Україна
Соцмережі

Олександр Бережок

Актор, телеведучий, сценарист. Здобув популярність завдяки програмам «Дизель Шоу», «На троих», «DIZEL утро». Дружина — Олена — модель, бренд-менеджер. Має сина.

Дата народження:
14.06.1979 р.
Рідне місто:
Миколаїв

Олександр Бережок прославився, як актор «Дизель Шоу», хоча свої перспективи у творчості він розгледів аж ніяк не відразу.

Закінчивши школу, Саша вступив до педагогічного університету ім. В. О. Сухомлинського на факультет історії та права.

У студентські роки Олександр Бережок почав грати у КВК. Він виступав від команди історичного факультету «ВЗІ» («В'язні замку Іф»). Разом із цим колективом Саша успішно виступав і завойовував перемоги. Пізніше йому запропонували долучитися до команди «Дизель», щоб взяти участь у білоруській лізі. Після ряду переможних виступів команда «Дизель» розпалася. Це сталося у 2006-му році після того, як колектив виграв кубок КВК президента України.

Розпад команди став новим творчим етапом для її колишніх учасників. Олександр Бережок почав з'являтися в різних проектах. Зокрема, Саша і його колишні однокомандники стали переможцями в «Бійцівському клубі».

У період творчих пошуків Олександр Бережок знаходив себе в абсолютно різних професіях. Він пройшов кар'єрний шлях від бензозаправника та помічника інженера до ресторатора і керівника підприємства.

Пізніше він та інші екс-учасники команди «Дизель» працював в кількох гумористичних проектах. Одним із найбільш успішних було «Блабла шоу» (канал «РЕН ТВ»).

У 2008-му році Олександр Бережок повернувся на батьківщину і осів у Києві. Опинившись у столиці, він почав співпрацювати зі «Студією Квартал-95». Протягом деякого часу Саша писав сценарії для шоу «Вечірній квартал». У цей самий період він знявся в ряді рекламних роликів.

У 2012-му році Олександр Бережок зіграв одну з головних ролей в комедійному серіалі «Таксі».

Через рік артист отримав посаду сценариста і ведучого телешоу «Замочені» (канал «ICTV»). У тому ж 2013-му році він знявся в пародійному серіалі «Путьова країна» - псевдодокументальній комедійній картині про життя Київського вокзалу і його співробітників.

У 2015-му році Олександру Бережку вперше дісталася велика некомедійна роль у кінострічці «Акт Магнітського. За лаштунками". У цій картині він зіграв корумпованого слідчого. Фільм був знятий за реальними подіями «справи Магнітського». Показ стрічки заборонили в РФ.

У тому ж році Олександр Бережок разом з Єгором Крутоголовим та іншими екс-дизельниками створив незвичайний гумористичний проект. Він отримав назву «Дизель Шоу». Його прем'єра відбулася в «Жовтневому Палаці». Це поклало початок «Дизель Студіо».

Незабаром в ефірі телеканалу «ICTV» вийшло скетч-шоу «На трьох», одним з акторів і авторів сценаріїв цього проекту є Олександр Бережок. Він також веде рубрику «Дизель Ранок», яка виходить у програмі «Ранок у великому місті» (канал «ICTV»).
У тому ж 2015-му році Олександр Бережок зіграв роль мента в серіалі «Це любов».

У 2018 року артист почав зйомки в серіалі «Папаньки».

Особисте життя

Дружиною Олександра є модель Олена Бережок. Пара одружилася у 2012-му році. Через 4 роки у подружжя народився син Гліб. У 2018-му році в родині з'явився другий син Лук'ян.

Статок

Інформація про доходи не представлена ​​в ЗМІ.

Дата народження
14 червня 1979
Країна
Україна
Соцмережі